На жаль, транспортні засоби початківців автолюбителів часто евакуюють за порушення правил парковки.

Автомобіль відвозять в невідомому напрямку, що часто стає причиною обурення його власника.

Щоб забрати свою машину зі штрафстоянка автовласникові потрібно пройти кілька кіл бюрократичного пекла.

бізнес-ідея служби з повернення евакуйованих автомобілів

Йому потрібно з’їздити в ДАІ, простояти в довгій черзі, оплатити штраф. Тільки після цього він зможе повернути свою машину.

Якщо він раптом забуде взяти з собою ОСАГО або інший документ, то процес повернення авто може затягнутися на кілька годин, а то й днів.

 

Оскільки більшість жителів мегаполісів живе в умовах хронічного дефіциту часу, займатися подібними процедурами не завжди представляється можливим.

Заможному автовласникові простіше доручити повернення евакуйованої машини спеціальній службі, яка в найкоротші терміни поверне транспортний засіб власнику.

Бізнес по поверненню евакуйованих автомобілів

На відкритті подібного сервісу можна заробити непогані гроші.  Починати бізнес з цієї ідеї  має сенс тільки в великому місті. В цьому випадку стартові витрати окупляться дуже швидко.

Щоб відкрити свою справу в цьому напрямку, потрібно бути досить терплячим людиною і не втрачати самовладання в стресових ситуаціях.

Як організувати бізнес по поверненню евакуйованих автомобілів

Для організації служби повернення евакуйованих автомобілів необхідно орендувати невеликий офіс . У штаті компанії повинні працювати диспетчери, менеджери по роботі з клієнтами і співробітники, відповідальні за повернення машин.

як організувати бізнес по поверненню евакуйованих автомобілів

Після отримання дзвінка від клієнта менеджер виїжджає до нього для укладення договору на надання відповідних послуг.

Він забирає документи на автомобіль, а також гроші на оплату штрафу, які потім передає фахівця з повернення авто.

Той, в свою чергу, оплачує штраф в ДАІ і забирає авто клієнта зі штрафстоянка.

Бажано повертати евакуйовану машину протягом доби , тільки в цьому випадку бізнесменові вдасться сформувати базу лояльних клієнтів.

Для оперативного виконання замовлень по поверненню евакуйованих автомобілів у співробітників фірми повинен бути особистий транспорт, в іншому випадку фірмі доведеться оплачувати послуги таксі.

Що стосується вартості подібної послуги, то вона залежить від регіону запуску бізнесу.Столичні сервіси по поверненню автомобілів беруть зі своїх клієнтів близько 5 тисяч рублів.

В інших містах тарифи можуть бути трохи нижче (в районі 3-4 тисяч рублів).