Така ідея для організації малого бізнесу, як чистка подушок, не відрізняється новизною.

Однак попит на подібні послуги залишається стабільно високим. Це дозволяє бізнесмену скористатися шансом, щоб успішно зайняти нішу в цій сфері комерційної діяльності.

бізнес-ідея чистка подушок

Бізнес по чистці подушок

Щоб зайнятися цією справою на професійному рівні, необхідно накопичити інвестиційний капітал. Його мінімальний розмір становить близько 200 тисяч рублів.Приблизно половина коштів буде витрачена на придбання спеціального апарату для чищення подушок.

Кошти, що залишилися підуть на оренду приміщення, оформлення ІП та проведення рекламної кампанії.

 

Бізнес по чистці подушок можна розмістити на невеликій площі в 10-15 квадратних метрів .

В орендованому приміщенні потрібно буде організувати пункт прийому виробів, кімнату для проведення дезінфекції, а також невеликий склад для зберігання виконаних замовлень.

Подібний сервіс повинен бути розташований в добре прохідному місці, наприклад, у великому торговому комплексі.

Як організувати бізнес з чищення подушок

Процес чищення подушок за допомогою спеціального обладнання не відрізняється складністю, його можна освоїти буквально за день .

Спочатку потрібно висипати вміст подушки (пір’я) в апарат, в ньому буде проводитися його дезінфекція під дією ультрафіолету. Після цього пір’я назад засипаються в подушку.

як організувати бізнес з чищення подушок

На початковому етапі бізнесмен зможе виконувати замовлення самостійно, не наймаючи персонал. Надалі, коли бізнес почне приносити очікуваний дохід, можна буде працевлаштувати 1-3 операторів для виконання подібної роботи.

Що стосується вартості подібної послуги, вона залежить від регіону запуску бізнесу.Мінімальна ціна чистки однієї подушки становить близько 300 рублів.

Щоб привернути увагу потенційних клієнтів до свого сервісу, бізнесмен може поступово розширювати спектр пропонованих послуг.

Наприклад, можна зайнятися реставрацією подушок або продажем комплектів постільної білизни. Також можна надавати послуги з чищення матраців, однак для цього потрібно буде придбати додаткове обладнання.

На початковому етапі розвитку бізнесу потрібно організувати масштабну рекламну кампанію. Слід помістити оголошення в місцевих газетах, а також роздавати листівки на вулицях міста.

Якщо клієнти будуть задоволені послугами сервісу, потреба в рекламі з часом зникне, оскільки вони будуть рекомендувати його своїм знайомим.