На жаль, домашні вихованці схильні до різних захворювань.

Для їх лікування потрібні спеціальні препарати, які можна придбати у ветеринарній аптеці саме про цю ідею для бізнесу ми і поговоримо.  Там же можна купити біодобавки і корми, які зміцнюють імунітет тварини.

бізнес-ідея відкриття ветеринарної аптеки

 Бізнес по відкриттю ветеринарної аптеки

На відкритті ветеринарної аптеки можна побудувати досить прибутковий бізнес, адже все більше і більше сімей заводять домашніх тварин . Конкуренція серед таких закладів трохи нижче, ніж серед звичайних аптек. Це дозволяє підприємцю розвивати свою справу в подібному напрямку.

 

Однак необхідно розуміти специфіку цього бізнесу. Для його відкриття необхідно знайти працівників з ветеринарною освітою або дипломованих фахівців.

Для роботи в аптеці їм також потрібно буде отримати спеціальні сертифікати «Союзі підприємств зообізнеса». Без цих документів робота у ветеринарній аптеці виявиться неможливою.

Бізнесмену потрібно знайти співробітників, які готові будуть затратити час на підвищення своєї кваліфікації.

Ідеальним варіантом стане працевлаштування фармацевтів, у яких вже є всі необхідні документи.

Як організувати відкриття ветеринарної аптеки

Для відкриття подібного бізнесу необхідний солідний стартовий капітал мінімум в 500 тисяч рублів.

На початковому етапі підприємцю необхідно орендувати приміщення з площею не менше 30 квадратних метрів. Цього буде достатньо для розміщення невеликого аптечного пункту.

У ньому потрібно буде організувати торговий зал, невеликий склад для зберігання ліків і кімнату відпочинку для співробітників.

як організувати відкриття ветеринарної аптеки

Якщо бізнесмен буде займатися не тільки реалізацією лікарських препаратів, а й їх виготовленням за рецептами, то знадобиться більш просторе приміщення з площею 50 квадратних метрів.

Бізнесмену потрібно буде підготувати приміщення до перевірок контролюючих органів (СЕС, Россільгоспнагляд). В аптеці повинні бути створені оптимальні умови для зберігання та реалізації ліків.

Бізнесмену необхідно обов’язково придбати якісну спліт-систему для підтримки необхідної температури.

Також потрібно буде подбати про закупівлю спеціального обладнання (аптечних холодильників, стелажів, вітрин і т.д.), вартість якого складе близько 100 тисяч рублів.

Щоб ветаптека користувалася популярністю, бізнесменові необхідно сформувати асортимент найбільш затребуваних і якісних товарів.

Для цього потрібно провести моніторинг ринку, дізнатися, які препарати користуються високим попитом.

Організовувати співпрацю варто тільки з перевіреними компаніями-постачальниками, у яких є позитивні відгуки.