Така бізнес-ідея для організації своєї справи, як відкриття дитячого кафе, є досить перспективною.

Якщо підійти до справи з належною ретельністю, то можна зайняти в цій сфері бізнесу лідируючу позицію.

бізнес-ідея відкриття дитячого кафе

Бізнес по відкриттю дитячого кафе

Як відомо, дитячих кафе набагато менше, ніж дорослих. Багато батьків часто не можуть знайти підходяще місце, щоб відсвяткувати день народження своєї дитини або просто побалувати свого малюка смачним десертом.

Ось чому кафе з привабливим інтер’єром і смачними стравами може стати улюбленим місцем відвідування сімей з маленькими дітьми.

 

Як організувати відкриття дитячого кафе

Перш за все, варто оформити свій бізнес юридично. Бажано вибрати в якості правової організації ВП. Після того як всі формальності будуть улагоджені, можна приступати до пошуку відповідного приміщення.

Ідеальним варіантом стане оренда невеликої площі у великому торговому центрі з хорошою прохідністю. В цьому випадку бізнесменові вдасться привернути увагу потенційних клієнтів без будь-яких витрат на рекламу.

Після того як приміщення буде знайдено, потрібно буде зайнятися його обладнанням.Орендовану площу потрібно буде розділити на дві зони: кухню і зал, де будуть обслуговуватися відвідувачі.

Найбільш витратною частиною даного бізнесу, як можна здогадатися, стане закупівля кухонного обладнання (плит, духовок, мікрохвильових печей і т.д.). Так само потрібно буде закупити достатню кількість посуду.

як організувати відкриття дитячого кафе

Для найменших відвідувачів можна придбати різнокольорову пластикові пляшки.Альтернативним варіантом стане покупка тарілок і чашок з небиткого скла.

Це дозволить уникнути зайвих витрат, пов’язаних з биттям посуду.

У дитячому кафе важливо дотримуватися певних санітарних норм, інакше СЕС може виявити порушення в роботі закладу і закрити його. До того ж, у всіх працівників повинні бути медкнижки.

Щоб відвідуваність кафе була високою, необхідно ретельно продумати меню відкривається закладу. Бажано включити в нього різноманітні салати, перші і другі страви, випічку, десерти.

Варто уникати використання продуктів, які можуть викликати у дітей алергічні реакції (наприклад, ківі). У меню кафе повинні бути такі страви, які сподобаються не тільки маленьким відвідувачам, але і їхнім батькам.

Бажано, щоб в кафе працювали привітні офіціанти, які люблять дітей і вміють з ними спілкуватися, не втрачаючи терпіння.

Важливо організувати постійну співпрацю з дитячими аніматорами та провідними, оскільки основним джерелом доходу кафе стане проведення різних свят.