Якісний одяг завжди користується високим попитом серед людей з різним рівнем доходу.Не всім хочеться носити елементи гардероба, зшиті в Китаї.

Такий одяг, незважаючи на свою дешевизну, швидко зношується. До того ж, недорогий одяг часто буває зшита неякісно, строчки на виробах бувають кривими.

Уважний огляд таких речей дозволить знайти і інші дефекти.

Не секрет, що якісний одяг з США або Європи можна придбати не тільки в фірмових магазинах, але і в секонд-хендах, на відкритті такого магазину виникає досить прибуткова бізнес-ідея .

бізнес-ідея відкриття магазину з продажу секонд-хенду Перевагою останнього варіанту вважається відносно низька вартість виробу. До того ж, багато європейців здають в секонд-хенди майже неношені речі. Ось чому іноді такий одяг за своїми зовнішніми характеристиками нічим не відрізняється від нової.

 

Бізнес на відкритті секонд-хенду

На відкритті секонд-хенду можна побудувати перспективний і прибутковий бізнес . Однак для того щоб домогтися успіху в цьому непростому починанні, підприємець повинен врахувати деякі нюанси.

По-перше, йому слід закуповувати одяг тільки у перевірених постачальників, які дійсно виїжджають закордон, щоб привезти б / у речі. Щоб знайти такі фірми, можна зайти на спеціалізовані форуми і запитати поради у бізнесменів, які освоїли подібну сферу діяльності.

У багатьох великих містах є фірми, що реалізують одяг для секонд-хендів оптом. В даному випадку вартість речей залежить від обсягу закупівлі (в кілограмах).

Як правило, кілограм одягу для дорослих можна придбати за 70-100 рублів. Жіночі і дитячі речі будуть коштувати на порядок дорожче (100-150 рублів). Вартість одягу залежить від таких факторів, як її стан і країна виробництва.

Як організувати бізнес з продажу секонд-хенду

На початковому етапі бізнесмен може купити близько 300 кілограмів одягу для різних категорій населення. Для цього йому потрібно буде витратити приблизно 30 тисяч рублів. Зрозуміло, реалізовувати вироби потрібно буде поштучно, встановлюючи свою ціну на кожний виріб.

як організувати бізнес з продажу секонд-хенду

Підготовка та сортування закупівельної партії товару займе певний час. Бізнесмену бажано найняти на роботу кількох помічників, які в подальшому зможуть працювати в секонд-хенді продавцями-консультантами.

Витратною частиною даного бізнесу також є оренда приміщення. На початковому етапі бажано знайти невелике приміщення, в якому потрібно буде організувати склад для зберігання товару та торговий зал.

Бізнесмену також потрібно буде придбати торгове обладнання (стелажі, виставкові столи і т.д.).

Деяку частину коштів потрібно буде вкласти в рекламу. Якщо бізнесмену вдасться знайти дійсно якісний товар, то незабаром магазин не потребуватиме рекламі.

Клієнтами секонд-хенду можуть бути студенти, школярі, члени багатодітних сімей та люди, що опинилися в складній життєвій ситуації.

Правильна побудова бізнесу, запорука його швидкого і успішного процвітання.