У період бейбі-буму особливу привабливість набувають ідеї для бізнесу , пов’язані з реалізацією або прокатом різних товарів для дітей.

При наявності невеликого стартового капіталу і бажанні відкрити свою справу в подібному напрямку можна зайнятися прокатом дитячих електромобілів.

бізнес-ідея прокату дитячих електромобілів

Бізнес на прокаті електромобілів

Щоб досягти успіху в цьому починанні, необхідно враховувати специфіку подібного бізнесу.

По-перше, варто серйозно поставитися до вибору моделей електромобілів. Вони повинні бути безпечними і легкокерованими, в іншому випадку батьки, які оплатили послугу прокату, можуть пред’явити претензії організатору бізнесу.

 

Купуючи електромобілі, не варто економити на якості. Потрібно перевірити кожну придбану модель. Бажано закупити кілька електромобілів для хлопчиків і дівчаток, що дозволить розширити клієнтську базу.

Вартість найпростішої моделі електромобіля складає близько 5-6 тисяч рублів. Автомобілі з розширеним набором функцій можуть коштувати набагато більше (10-15 тисяч рублів).Для запуску бізнесу потрібно закупити як мінімум 5 електромобілів.

Також слід придбати кілька змінних акумуляторів, щоб не витрачати час на підзарядку пристроїв.

Як організувати бізнес прокату електромобілів

Найскладнішим етапом в організації подібного бізнесу є пошук підходящої площі для оренди. Однак якщо бізнесмен уміє швидко знаходити підхід до людей, то вирішити це питання вдасться досить швидко.

як організувати прокат дитячих електромобілів

Прокат електромобілів можна організувати в міському парку, на атракціоні, біля кінотеатру, торгового центру. Оптимальним варіантом також є оренда невеликої площі поруч зі школою або дитячим садом.

Вартість послуги прокату електромобіля встановлюється бізнесменом в залежності від його моделі. Зрозуміло, при цьому варто враховувати, що конкуренція в подібній сфері дуже висока.

На початковому етапі має сенс встановити невисокі ціни, це дозволить привернути увагу потенційних клієнтів. Також слід вкласти певну частину коштів в рекламну кампанію.

Однак якщо центр прокату електромобілів буде розташований в людному місці, то незабаром потреба в масштабній рекламі зникне.

Перевагою подібного бізнесу є те, що для його запуску необхідно найняти на роботу всього двох змінних продавців, які будуть здавати електромобілі в прокат і брати плату за надану послугу.

Якщо фінансові можливості бізнесмена обмежені, він зможе здійснювати цю функцію самостійно.