Багатьом батькам доводиться стикатися з такими ситуаціями, коли їм потрібно терміново виїхати, а дитини ніде залишити.

На жаль, послуги няні, як правило, не мають на увазі догляд за дитиною в нічний час.При бажанні можна знайти відповідну людину, яка погодиться на роботу з проживанням.Однак на пошуки такої няні може піти не один день.

Ось чому заклад, в якому здійснюється нагляд за дітьми в цілодобовому режимі, буде користуватися попитом в будь-якому місті. На відкритті власного дитячого готелю можна організувати високоприбутковий бізнес.

бізнес-ідея відкриття дитячого готелю

Бізнес по відкриттю дитячого готелю

Зрозуміло, що втілити подібну бізнес-ідею  в життя, потрібно буде накопичити солідний стартовий капітал. Інвестиції в подібний бізнес починаються від декількох мільйонів рублів.

 

Як організувати бізнес з відкриття дитячого готелю

Основна частина коштів буде витрачена на придбання відповідної будівлі. Його площа повинна становити не менше 100-150 квадратних метрів. На початковому етапі бізнесмен може відкрити міні-готель з невеликим номерним фондом. Це дозволить з’ясувати, наскільки затребувані подібні послуги.

При гарній заселяемості і високою виручці підприємець зможе з часом розширити свій бізнес, створивши мережу міні-готелів у всіх районах свого міста.

У готелі обов’язково повинна бути їдальня, оскільки дітей потрібно буде часто годувати.

Варто серйозно підійти до такого питання, як складання меню. З нього потрібно буде виключити будь-які страви, для приготування яких використовуються продукти, здатні спровокувати приступ алергії у дитини.

У щоденний раціон варто включати кисломолочні продукти, каші, супи.

Бізнесмену слід вирішити, з якого віку приймати дітей на проживання в свій готель. Не рекомендується заселяти в готель занадто маленьких дітей (до трьох років).

як організувати дитячий готель

Для догляду за ними потрібно багато часу. До того ж, діти такої вікової категорії частіше хворіють при зміні звичної обстановки.

Одномісні номери слід виділяти тільки для дітей шкільного віку. Дошкільнят бажано розміщувати в загальних номерах. Це полегшить роботу вихователя, який наглядатиме за ними вночі.

Щоб почати такий бізнес, необхідно оформити ІП. Номери готелю повинні бути обладнані такими чином, щоб відповідати вимогам пожежної інспекції, СЕС та інших контролюючих органів.

Штат готелі буде складатися з двох-трьох адміністраторів, покоївок, вихователів, кухарів і няньок. Особливу увагу слід приділити відбору вихователів. У них обов’язково повинен бути досвід роботи в дошкільних освітніх установах або приватних дитсадках.

Від якості роботи співробітників буде залежати репутація дитячого готелю.

Вартість проживання в подібній готелі встановлюється бізнесменом в індивідуальному порядку.

В умовах невеликого міста ціна добового перебування в дитячому готелі може становити 1-2 тисячі рублів, в мегаполісах такі послуги коштують набагато дорожче.