З кожним роком в будь-якому великому місті відкривається велика кількість пивних барів. Незважаючи на високий рівень конкуренції в цій сфері бізнесу, підприємець може успішно реалізувати цю бізнес-ідею і відкрити свою справу в даному напрямку.

Щоб вигідно відрізнятися від інших закладів, важливо заздалегідь продумати концепцію відкривається бару. Внутрішнє оздоблення приміщення може бути виконана в ірландському або американському стилі. Важливо закупити незмінні атрибути будь-якого бару (пивні бочки, вежі з порцеляни) .

бізнес-ідея відкриття пивного бару

 

Бізнес по відкриттю пивного бару

Безпрограшним варіантом стане відкриття бару, в якому будуть транслюватися футбольні матчі. Це розширити клієнтську базу, адже кожному чоловікові хочеться поєднати перегляд спортивних програм і насолоду смаком улюбленого пива.

Як організувати відкриття пивного бару

Інвестиції у відкриття пивного бару залежать від його розмірів. При наявності стартового капіталу менше 1 мільйона рублів має сенс відкрити невеликий заклад на 20-30 посадочних місць. Для розміщення такого бару досить буде орендувати приміщення з площею близько 100 квадратних метрів.

Досить витратною частиною бізнесу є придбання обладнання для бару. Однак багато постачальників пива надають його безкоштовно при оптових закупівлях продукції.

Ось чому бізнесмену варто уважно вивчити всі існуючі на ринку пропозиції, вибравши найбільш вигідне. Певну частину коштів потрібно буде затратити на придбання барної стійки, меблів, а також кухонного обладнання для приготування закусок до пива.

Пивна карта будь-якого бару складається з 30-40 сортів напою. Перед запуском подібного бізнесу варто вивчити переваги цільової аудиторії, щоб не закуповувати то пиво, яке не матиме попиту.

як організувати відкриття пивного бару

Безпрограшним варіантом стане реалізації живого, нефільтрованого пива. В асортименті завжди має бути кілька сортів безалкогольного пива для людей, які в силу тих чи інших обставин повинні залишатися тверезими.

З огляду на витрати на закупівлю обладнання, рекламу, виплату зарплати працівникам, можна припустити, що відкриття невеликого пивного бару обійдеться бізнесменові в 600-700 тисяч рублів.

Щоб запустити подібний бізнес, необхідно буде отримати дозволи від СЕС, а також Росспоживнагляду.

Успішність подібного починання прямо залежить від місця розташування відкривається бару. Для цієї мети ідеально підійдуть будівлі, розташовані поблизу вокзалів. Як правило, пасажири охоче відвідують пивні бари, щоб скоротати час.