Стабільно високий попит на жіночу нижню білизну і непоганий рівень рентабельності роблять бізнес-ідею з його виробництва досить перспективною для інвесторів.

Щоб зайняти лідируючу позицію в цьому сегменті ринку, необхідний солідний стартовий капітал. Інвестиції в бізнес з виробництва та реалізації жіночої нижньої білизни починаються від 3 мільйонів рублів.

бізнес-ідея пошиття жіночої білизни

Бізнес на пошитті жіночої білизни

Перед безпосереднім початком організації власного бізнесу підприємець повинен провести моніторинг ринку, з’ясувати, продукція якої цінової категорії користується найбільшим попитом серед жінок різних вікових категорій.

Таке дослідження дозволить йому прийняти правильне рішення про спеціалізацію майбутнього бізнесу.

 

Експерти радять почати виробництво нижньої білизни з бюджетних моделей (їх вартість не перевищує 1000-1500 рублів).

Це обумовлено тим, що в виробництво білизни преміум класу (вартість якого перевищує 3000-4500 рублів) необхідно вкласти більше коштів, що не завжди вважається виправданим в сучасних економічних умовах.

Як організувати бізнес з пошиття жіночої білизни

Щоб почати бізнес з пошиття жіночої нижньої білизни, необхідно зареєструвати ІП . На подальшому етапі необхідно орендувати відповідне приміщення і переобладнати його під швейний цех.

Його площа не повинна бути менше, ніж 100 квадратних метрів. Воно повинно бути добре освітленим, щоб робітники могли шити вироби в комфортних умовах.

Витратною частиною даного бізнесу є закупівля спеціального швейного обладнання.

як організувати бізнес з пошиття жіночої білизни

Пошив женского белья — досить складний процес, що складається з декількох етапів, кожен з яких має на увазі використання різних пристосувань.

Бізнесмену необхідно обов’язково закупити мірильний-бракувальні машини, розкрійні машини, автоматичні настилочні каретки, маркувальний пістолет, оверлок, прасувальний стіл.

Також варто організувати оптові закупівлі тканини та інших витратних матеріалів.Економія в цьому питанні недопустима, всі матеріали повинні відрізнятися міцністю і зносостійкість.

У штаті фірми з виробництва жіночої нижньої білизни повинні бути 4-5 швачок, водій з власним автомобілем, дизайнер-модельєр, бухгалтер, менеджер по закупівлях і продажах.

Для реалізації готової продукції можна відкрити власний магазин в одному з торгових центрів.

Можна організувати поставку готових комплектів в відділи нижньої білизни або реалізовувати готову продукцію в інтернеті.