Почати свій бізнес з невеликим інвестиційним капіталом можна на бізнес-ідеї по установці платіжного терміналу.

бізнес-ідея на установці платіжних терміналів

Бізнес по установці платіжних терміналів

Перевагою такого бізнесу є те, що для його функціонування не потрібно наймати на роботу персонал. Платіжна система повністю автоматизована, а витрати на її обслуговування мінімальні.

Підприємцю потрібно буде тільки проводити інкасацію раз в 2 дня і змінювати чекову стрічку.

Як організувати бізнес на платіжних терміналах

Щоб організувати такий бізнес, необхідно, перш за все, придбати сам платіжний апарат .Його вартість варіюється від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (в залежності від розмірів і функціональності).

 

Зрозуміло, при бажанні можна знайти і б / у термінал в хорошому стані. Однак рано чи пізно підприємцю доведеться вкладати певні кошти в його ремонт.

Експерти не радять купувати старі термінали, оскільки ніколи не можна точно визначити його термін експлуатації.

Після того як термінал буде придбаний, необхідно зайнятися пошуком відповідного місця для його установки. Благо, для розміщення платіжної системи необхідний всього 1 квадратний метр.

Вартість оренди залежить від прохідності місця, в великих торгових центрах вона може досягати 10 тисяч рублів, в дрібних точках — близько 5 тисяч рублів.

як організувати бізнес на установці платіжних терміналів

Яка прибутковість бізнесу на платіжних терміналах

Власник терміналу заробляє близько 6-7 рублів з кожного операції в 100 рублів.Щомісячний прибуток від подібного бізнесу становить 5-10 тисяч рублів і залежить від кількості людей, які скористаються платіжною системою.

Щоб отримувати солідний прибуток від такого починання, необхідно розмістити кілька терміналів в різних районах міста. Зрозуміло, стартові інвестиції будуть більше, проте і потенційний прибуток збільшиться в рази.

Успішність подібного починання залежить не тільки від правильного вибору місця для розміщення терміналу, але і від уміння бізнесмена мінімізувати фінансові ризики.

Кожен купується автомат повинен бути застрахований від мародерства і поломки.

Як свідчить практика, окупність подібного бізнесу може варіюватися від 6 до 12 місяців.

Незважаючи на високу конкуренцію в цій сфері комерційної діяльності, багатьох підприємців досі приваблює ідея отримання прибутку на платіжних терміналах.

Це обумовлено простотою її реалізації і відносно низькими вимогами до розміру стартових інвестицій.