Всім знайомі ситуації, коли холодильник порожній, а людині дуже захотілося з’їсти що-небудь смачненьке. Таке може статися в будь-який час доби, навіть пізно вночі.

Здавалося б, ситуація безнадійна — нікому не захочеться виходити з дому в таку пору.Однак сучасна сфера послуг постійно розширюється, що дозволяє отримувати все необхідне в будь-який час дня і ночі.

бізнес-ідея цілодобової доставки їжі додому

Бізнес по цілодобової доставки їжі додому

Майже в кожному місті є своя служба по доставці їжі з супермаркетів, кафе і ресторанів.Подібні послуги користуються високим попитом не тільки у приватних осіб, а й співробітників офісів, яким потрібно влаштувати обідню перерву або невеликий корпоратив на роботі.

 

Доставка їжі життєво необхідна людям, які з тих чи інших причин не можуть купити її самостійно (наприклад, інвалідам, або одиноким пенсіонерам).

Таким чином, на цілодобову доставку продуктів харчування існує стабільний і високий попит.

Як організувати бізнес з доставки їжі додому

Кожна людина може освоїти подібну ідею для бізнесу . Її перевагою є невеликий розмір стартового капіталу.

Бізнесмену досить придбати особистий автомобіль, найняти на роботу кілька водіїв-кур’єрів, а також організувати рекламну кампанію.

У разі обмежених фінансових можливостей здійснювати доставку замовлень можна самостійно, без допомоги третіх осіб. Однак це досить важко, оскільки бізнесменові доведеться жертвувати власним сном.

Ось чому слід взяти на роботу хоча б одну людину, яка буде розвозити їжу в нічний час.

як організувати цілодобову доставку їжі додомуЩоб виконувати замовлення в оперативному режимі, співробітники служби доставки продуктів повинні знати всі супермаркети і міста, які працюють вночі.

Придбані продукти повинні бути упаковані в міцний пакет з логотипом фірми. Кожному клієнту потрібно залишати візитку із зазначенням контактів служби та проведених акцій.

На початковому етапі розвитку подібного бізнесу підприємцю потрібно буде вкласти чималі кошти в рекламу своєї справи.

Йому потрібно буде розмістити барвисті оголошення у всіх місцевих ЗМІ.

Іншим варіантом розкрутки бізнесу є створення групи в соціальній мережі. Серед учасників групи можна проводити різні конкурси, це приверне увагу потенційних клієнтів до послуг служби.

На подальшому етапі витрати на рекламу можна буде скоротити.

Що стосується вартості послуг з цілодобової доставки їжі, то вона встановлюється підприємцем самостійно в залежності від регіону запуску бізнесу.