Кілька десятиліть тому більшість жінок мало можливість пройти курси майбутніх матерів тільки в місцевих жіночих консультаціях. Сьогодні майже в кожному місті є навчальні центри, в яких можна дізнатися все необхідне про виховання і розвитку новонародженої дитини, особливості догляду за ним.

як організувати школу молодих батьків

Бізнес на відкритті школи для молодих батьків

На ідеї відкриття власної школи майбутніх батьків можна організувати високоприбутковий бізнес . Таку сферу діяльності може освоїти будь-яка жінка, у якої є тривалий досвід догляду за дітьми.

При бажанні відкрити школу молодих батьків може і чоловік. Досить вивчити специфіку подібного бізнесу, накопичити стартовий капітал і знайти кваліфікованих викладачів.

 

Школа молодих батьків може працювати відразу в декількох напрямках. Безпрограшним варіантом стане організація курсів для вагітних жінок. Попит на подібні послуги досить високий.

Як організувати школу молодих батьків

Для організації подібних занять потрібно буде знайти досвідченого акушера-гінеколога, який зможе у доступній формі пояснити жінкам, як потрібно дбати про своє здоров’я протягом вагітності.

Фахівець допоможе майбутнім мамам підготуватися до пологів у фізичному і психологічному плані. Він розповість, яку дієту повинна дотримуватися жінка, яка перебуває в цікавому положенні.

Також можна включити в заняття елементи дихальної гімнастики, ароматерапії, арт-терапії, музикотерапії.

Іншим пріоритетним напрямком повинно стати навчання у практикуючого педіатра. Він розповість, як правильно доглядати за дитиною після виписки з пологового будинку, як підібрати суміш, стимулювати лактацію і т.д.

бізнес-ідея школи молодих батьків

При наявності фінансових можливостей бізнесмен може запросити на роботу психолога, який розповість про особливості поведінки новонароджених дітей, способи впливу на свідомість малюка.

Якщо фінансові можливості підприємця обмежені, то на початковому етапі розвитку бізнесу можна проводити заняття навіть у власній квартирі.

Однак в цьому випадку група повинна складатися тільки з 5-6 чоловік. На подальшому етапі, коли бізнес почне приносити відчутний дохід, можна орендувати окреме приміщення.

Це може бути аудиторія в одному з навчальних закладів міста або кабінет в приватному медичному центрі.

Молоді пари, які будуть приходити на заняття, повинні бути здоровими. Якщо вагітна жінка хворіє на ГРВІ чи ангіною, то їй потрібно спочатку вилікуватися. Жінки в цікавому положенні дуже будь-яких інфекцій.

Вартість проходження курсу навчання в школі молодих батьків залежить від його тривалості і наповнюваності групи. Як правило, один місяць відвідування подібних занять обходиться в 2-3 тисячі рублів.