Літній сезон — відмінний час для запуску різних бізнес-ідей . Одним з варіантів успішного стартапу може стати виробництво і продаж цукрової вати.

Ці ласощі користується великою популярністю як серед дорослих, так і серед дітей різного віку. Собівартість однієї порції цукрової вати становить усього кілька рублів, в той час як відпускна ціна може варіюватися від 50 до 100 рублів залежно від регіону запуску бізнесу.

бізнес-ідея продажу цукрової вати

Бізнес з продажу цукрової вати

Подібну бізнес-ідею можна реалізувати з мінімальними вкладеннями (близько 50-100 тисяч рублів). Найбільш витратною частиною бізнесу стане придбання спеціального обладнання.

 

Як організувати бізнес з продажу цукрової вати

Бажано придбати апарат для виготовлення цукрової вати американського виробництва.Таке обладнання відрізняється тривалим терміном експлуатації і відносно невеликі габаритами, що дозволяє легко перевозити його при необхідності.

Іншою важливою перевагою є його висока продуктивність (близько 300-400 порцій в годину). Мінімальна вартість апарату з виробництва цукрової вати становить близько 20-25 тисяч рублів.

Крім придбання самого устаткування бізнесменові потрібно буде організувати закупівлю цукрового піску за оптовими цінами (30 рублів за кілограм), а також харчових барвників.

Оскільки конкуренція в цій сфері бізнесу досить висока, підприємцю варто купити візок для організації «развозной» продажу цукрової вати. Її вартість становить 5-8 тисяч рублів.Також буде потрібно придбати торговий намет, яка коштує близько 6 тисяч рублів.

як організувати бізнес з продажу цукрової вати

Реалізовувати цукрову вату можна в різних місцях скупчення людей. Можна організувати продаж близько атракціонів, кінотеатрів, в міських парках, на пляжі і т.д.

Якщо підприємцю вдасться швидко знайти точки збуту продукції, то витрати на придбання обладнання можуть окупитися вже в перший місяць роботи.

Для того щоб працювати на законних підставах, бізнесменові необхідно зареєструвати ІП і отримати дозвіл на реалізацію цукрової вати.

Щоб збільшити прибутковість бізнесу, можна зайнятися продажем газованих напоїв.

При наявності фінансових можливостей можна придбати холодильне обладнання та організувати в торговій палатці продаж морозива. На початковому етапі бізнесменові не варто наймати на роботу продавця.

Йому слід виконувати цю функцію самостійно, що дозволить не тільки заощадити наявні грошові кошти, а й зрозуміти специфіку подібного бізнесу.