На жаль, мистецтвом зваблювання володіють далеко не всі чоловіки. Серед представників сильної статі чимало соромливих особистостей, яким важко знайти тему для розмови з незнайомою дівчиною і вже тим більше перейти до більш активних дій, наприклад, запросити її на романтичну вечерю.

Щоб допомогти молодим людям навчитися спілкуватися з протилежною статтю, можна відкрити власну школу пікапа.

бізнес-ідея відкриття школи пікапа

Бізнес по відкриттю школи пікапа

Реалізація цієї бізнес-ідеї  дозволить отримувати досить високий дохід з невеликими стартовими вкладеннями . При цьому бізнесменові необов’язково самому розбиратися в жіночій психології і особливості особистих взаємин.

 

Як організувати відкриття школи пікапа

Досить найняти на роботу досвідчених викладачів, які зможуть в цікавій формі пояснити студентам, як потрібно впливати на підсвідомість дівчат.

Важливо відповідально підійти до такого питання, як напрям навчання в школі.

Бажано найняти фахівців не тільки в області психології, а й лінгвістів, які зможуть наочно продемонструвати способи вербального і невербального спілкування з представницями протилежної статі.

Незамінним співробітником школи пікапа також буде консультант по іміджу. Він допоможе студентам створювати яскраві і незабутні образи.

Викладачам слід проводити практичні заняття по блуду.

як організувати відкриття школи пікапа Наприклад, можна відтворювати різні життєві ситуації, в яких може статися знайомство з дівчиною, і просити студентів вибрати модель поведінки, яка підходить для того чи іншого випадку.

Студенти повинні набути безцінного практичного досвіду спілкування з незнайомками на вулиці, в громадському транспорті, в кафе і т.д.

Для самих сором’язливих хлопців можна створювати групові завдання, наприклад, можна попросити двох студентів призначити двом дівчатам парне побачення.

Щоб відкрити власну школу пікапа, необхідно накопичити стартовий капітал (близько 300 тисяч рублів) і відкрити ІП .

Основна частина коштів буде витрачена на оренду приміщення, рекламу, виплату зарплати викладачам.

Щоб збільшити потенційну прибутковість бізнесу, можна розширити його спеціалізацію.

Наприклад, безпрограшним варіантом стане проведення тренінгів особистісного зростання або надання допомоги в подоланні психологічних бар’єрів.

Вартість проходження навчання в школі пікапа буде залежати від обраного курсу та його тривалості.