Однією з перспективних ідей для малого бізнесу є відкриття фірми з прокату лімузинів. Такі представницькі автомобілі часто замовляють на весілля, ювілеї та романтичні побачення.

Подібними послугами користуються в тих ситуаціях, коли потрібно зустріти високопоставленого чиновника або ділового партнера. Всупереч стереотипам, послуги замовлення лімузинів користуються попитом не тільки в мегаполісах, але і в невеликих містах.

бізнес-ідея прокату лімузинів

Бізнес на прокаті лімузинів

Для того щоб втілити подібну ідею в життя, бізнесменові потрібно значний стартовий капітал. Справа в тому, що вартість нового лімузина варіюється від 5 до 12 мільйонів рублів залежно від моделі автомобіля і його інтер’єру.

 

Для зниження витрат на відкриття бізнесу можна придбати старий лімузин. Для його покупки досить півтора мільйона рублів. За такі гроші можна пригнати старий лімузин з США, де його вартість нижча, ніж в Росії.

Однак для вибору підходящого автомобіля необхідно проконсультуватися з експертом.Важливо, щоб лімузин був у хорошому стані і не потребував дорогого ремонту.

Як організувати прокат лімузинів

На жаль, послуга прокату лімузинів не нова. Не секрет, що конкуренція в цій сфері бізнесу досить висока. Для того щоб досягти успіху в подібному почині, необхідно запропонувати клієнтам щось якісно нове.

Наприклад, можна організувати в салоні автомобіля, що здається напрокат, міні-бар або влаштувати для клієнтів дискотеку з клубною музикою. У деяких сучасних лімузинах навіть передбачені невеликі басейни.

як організувати бізнес по прокату лімузинів

Щоб визначитися зі спектром послуг, що надаються клієнтам, потрібно ретельно вивчити потреби і переваги цільової аудиторії.

Що стосується вартості послуги з прокату лімузинів, то вона може варіюватися від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від моделі автомобіля і регіону, в якому підприємець планує запускати свій бізнес.

На початковому етапі бізнесмен може придбати всього один лімузин і найняти на роботу одного водія. Надалі можна буде розширити автопарк, купивши ще кілька машин.

Щоб бізнес почав швидко приносити стабільний дохід, підприємцю необхідно вкласти частину стартового капіталу в рекламу.

Йому потрібно акцентувати увагу потенційних клієнтів на якість сервісу, унікальності автомобілів, що здаються на прокат. В цьому випадку високий дохід буде забезпечений .