На жаль, багато людей відчувають тимчасові фінансові труднощі. На щастя, існує досить багато способів отримання мікропозики, якщо у людини є якісь цінні речі (прикраси з золота, автомобіль або побутова техніка).

Хоча сьогодні існує маса організацій мікрофінансування, що надають позики з мінімальними вимогами, ломбарди не перестають користуватися популярністю і це хороша ідея для бізнесу .

бізнес-ідея відкриття ломбарду

Як відкрити ломбард

Справа в тому, що процентні ставки по мікропозик досить високі. До того ж, щоб отримати гроші в подібній організації, необхідно мати стабільну роботу і підтверджений дохід.

 

У ломбардах вимоги до позичальника мінімальні. Для отримання грошей досить принести паспорт і залишити в заставу будь-яку цінність. У разі невозрата позики заставне майно може бути продано. Іншими словами, фінансові ризики в подібному бізнесі мінімальні.

Як організувати роботу ломбарду

Перш ніж приступити до реалізації такої бізнес-ідеї, як відкриття власної ломбарду, необхідно визначитися, які цінності організація буде приймати в якості застави.

Так, для організації роботи автоломбарду необхідно орендувати або придбати міні-стоянку, що потребують значних фінансових витрат.

Безпрограшним варіантом вважається видача коштів під заставу золота і малогабаритної побутової техніки. Для зберігання такого майна необхідно мінімум місця. До того ж, його завжди можна швидко реалізувати. Так само можна реалізувати ломбард годин .

Отже, щоб відкрити ломбард, необхідно оформити ІП та отримати дозволи на здійснення подібної діяльності.

як організувати відкриття ломбарду

На подальшому етапі потрібно зайнятися пошуком приміщення. Багато бізнесменів викуповують квартири на перших поверхах житлових будинків і переобладнують їх під ломбарди.

Більш доступним варіантом стане оренда невеликого приміщення в офісній будівлі або торговому центрі.

Велику увагу слід приділити заходам безпеки. Необхідно організувати довгострокове співробітництво з приватною охоронною організацією і обладнати приміщення тривожними кнопками.

Успішність подібного починання багато в чому залежить від кваліфікації персоналу. У ломбарді повинні працювати досвідчені оцінювачі.

З усіма клієнтами потрібно укладати договір, в якому повинні бути відображені основні умови надання позики (його тривалість, процентна ставка, порядок реалізації майна, яке не було викуплено у встановлені терміни).

Щоб вигідно відрізнятися від конкурентів, що відкрився ломбард повинен надавати грошові позики під низький відсоток .

Коли бізнес вийде на самоокупність, процентні ставки можна буде поступово збільшувати.