Сучасне життя диктує свої правила і створення свого бізнесу вже не данина моді, а шанс зробити своє життя стабільною у фінансовому плані .

Звичайно, у великому місті організувати свій бізнес набагато простіше, ніж в невеликому провінційному містечку, а й тут є все необхідне, щоб почати заробляти самостійно, працюючи на себе.

Ідеї для бізнесу в маленькому місті

І так, розглянемо ті ніші бізнесу, де заробіток може бути максимальним не тільки в мегаполісі, а й маленькому місті. Перш за все, необхідно зрозуміти, що цікавить жителів Вашого міста.

ідея бізнесу в торгівлі для маленького міста

По-перше, це, звичайно ж, торгівля . Так, даний вид бізнесу є досить привабливим, продукти харчування, одяг і предмети для будинку купували, і будуть купувати і можна досягти досить пристойних висот, проте в цьому сегменті є один нюанс і досить істотний — КОНКУРЕНЦІЯ !!!

По-друге, вирощування грибів . Так вельми привабливий бізнес і є багато прикладів, коли досягалися прекрасні показники в плані доходу, однак і в цій сфері є свої нюанси, які відкидають цю ідею на другий, а може і третій план. Якщо містечко невелике, то і реалізація готового продукту буде мінімальною, чи варто працювати, не розгинаючи спини, щоб в результаті продати 50-100 кілограм грибів? Ні, не варто і це однозначне рішення.

ідеї малого бізнесу на здоров'я

По-третє, здоров’я . Ось та ніша, в якій є досить пристойні місця для початку власної бізнес кар’єри.Мова йде не про продаж медичних препаратів типу Гербалайф, а про створення місць, в яких можна зміцнити здоров’я.

 

Перш за все — це тренажерний або атлетичний зал і невеликий СПА салон. Чому саме атлетичний зал або СПА салон?

Тут відповідей може бути кілька, але всі вони вказують на одне — ЗДОРОВ’Я!

В останні роки, стан навколишнього середовища залишає бажати кращого. Збільшення кількості автомобілів, зростання числа підприємств, парниковий ефект — це все призвело до забруднення повітря, а як підсумок величезний відсоток людей страждають різними захворюваннями дихальної системи.

Звичайно ж, можна закуповуватися таблетками і жити, тільки працюючи на аптеку, але ж є інший, більш надійний і прийнятний вихід — заняття спортом.

Так само не варто забувати і про сучасному способі життя, коли часу за комп’ютером проводиться набагато більше ніж в русі.

Розглянемо ці ідеї докладніше і можливо, це стане певним стимулюючим фактом для початку створення власного бізнесу, нехай і не великого, але приносить стабільний дохід, як сьогодні, так і в перспективі .

Ідеї для бізнесу в маленькому місті: створення атлетичного залу

Сьогодні турбота про красу і здоров’я виходить на перші місця. Здорового способу життя починає приділятися все більше уваги. Люди відвідують фітнес-клуби, спортзали.

Такі послуги стають затребуваними. Тому сьогодні є вільна ніша на спортивному ринку для організації невеликого атлетичного залу.

В принципі, з суттю бізнес-ідеї зрозуміло. Тепер торкнемося її організації.

Організацію бізнес-ідеї варто почати з пошуку приміщення. Тут підійде аж ніяк не кожен підвал.Приміщення повинно відповідати вимогам майбутнього атлетичного залу. Це може бути шкільна або університетська прибудова або приміщення в житловому будинку.

Після оформлення оренди або купівлі приміщення пора подумати про ремонт. Швидше за все, його доведеться робити. Дизайн приміщення повинен бути спортивним. Краще рішення — замовити проект дизайну у професіоналів. Можна зробити в залі невеликий басейн — це тільки буде залучати відвідувачів.

Далі закуповуємо обладнання. Це можуть бути силові тренажери, штанги, гантелі, бігові доріжки, велотренажери та інше.

Коли атлетичний зал буде повністю готовий до перших клієнтам, можна зайнятися рекламою. Можна подумати про бонуси і абонементах, щоб клієнтів було більше.

Окупається атлетичний зал в термін від півроку до року.

Ідеї для бізнесу в маленькому місті: відкриття власного СПА-салону

ідея малого бізнесу спа салон

Відкриття свого СПА-салону більш складно, ніж, наприклад, створення салону краси. Цей вид бізнесу вимагає великих інвестицій, а також великої площі приміщення.

Проте, на сьогоднішній день набагато більше з’являється заявок на створення СПА-салонів. Наприклад, їх бажають створити в 3 рази частіше, ніж звичайні салони краси. Мабуть, напрямок СПА відчуває справжній бурхливе зростання.

Незважаючи на це, сьогодні конкуренція в секторі СПА виявляється значно меншою, ніж конкуренція серед звичайних салонів краси. Адже, дійсно, поки що мало СПА-салонів, ринок далеко не насичений.

У цьому можна переконатися, тільки скориставшись послугами СПА-салонів, адже записатися в них вкрай складно: доведеться чекати тиждень-два-три. Тому зараз саме час для будівництва такого салону.

Створення СПА-салону значно відрізняється від створення салону краси. Та й вимоги зовсім інші. Має бути інша площа приміщення, наявність великої кількості води, електрику.

Клієнтський сервіс також будується зовсім по-іншому. Тому перш ніж створювати СПА-салон, необхідно вивчити багато матеріалів, не спираючись на матеріали салонів краси. Навіть економіка цього бізнесу має свої особливості.

ідеї бізнесу в маленькому місті

Створюючи свій атлетичний зал або СПА салон в невеликому місті, Ви можете, не турбуватися про те чи будуть у Вас клієнти чи ні .

Здоров’я — це те про що піклуватися кожна людина і якщо Ви запропонуєте йому спосіб оздоровлення і зміцнення організму без медичних препаратів, повірте, він прийде до Вас.

Звичайно, спочатку необхідно понести певні витрати, які пов’язані із закупівлею необхідного інвентарю та пристроїв, але окупляться ці витрати дуже швидко і в подальшому буде тільки стабільний дохід.