Безкаркасні меблі швидко завойовує популярність серед споживачів. Якщо раніше вона була популярна тільки за кордоном, то сьогодні вона міцно входить в побут росіян.

Це обумовлено тим, що предмети меблів, виконані по безкаркасних технології, відрізняються легкістю, простотою, тривалим терміном експлуатації і привабливим зовнішнім виглядом. Їх легко переставляти, вони не деформуються при переїзді і це досить перспективна ідея для початку бізнесу .

бізнес-ідея виготовлення безкаркасних меблів

Бізнес по виготовленню безкаркасних меблів

На виготовленні безкаркасних меблів можна організувати високоприбутковий бізнес.Перевагою такої ідеї є те, що її можна реалізувати зі скромним стартовим капіталом.

 

Собівартість таких меблів в кілька разів нижче, ніж звичайної. По суті, для її виготовлення потрібно тільки міцний матеріал і пінополістирольні кульки, які використовуються в якості наповнювача.

Як організувати виготовлення безкаркасних меблів

Що необхідно зробити, щоб запустити бізнес з виготовлення безкаркасних меблів?

По-перше, слід оформити ІП, щоб працювати на законних підставах. Потім можна зайнятися пошуком приміщення, яке буде переобладнано в швейний цех.

На початковому етапі можна обмежитися орендою 20-30 квадратних метрів. Такий площі вистачить для продуктивної роботи двох-трьох швачок.

На подальшому етапі підприємець зможе розширити бізнес, орендувавши додаткове приміщення і працевлаштувавши ще кілька працівниць.

Для запуску бізнесу необхідно закупити швейні машинки з товстими голками. Матеріал для пошиття безкаркасних меблів повинен бути дуже щільним. Це може бути сатин, шкіра або її якісний замінник, хутро.

як організувати виготовлення безкаркасних меблів

Далі потрібно організувати співпрацю з постачальником полістиролу. Як правило, для виготовлення одного предмета меблів по безкаркасних технології потрібно кілька кілограмів полістирольних кульок.

Для успішного функціонування бізнесу підприємцю необхідно організувати безперебійні поставки цього матеріалу у великій кількості.

Перед безпосереднім запуском бізнесу необхідно ретельно вивчити ринок безкаркасних меблів, з’ясувати, які моделі найбільш популярні.

На початковому етапі можна спеціалізуватися на виготовленні крісел-груш, їх люблять як діти, так і дорослі. Надалі має сенс зайнятися виготовленням міні-диванів або пуфів.

Зі збутом подібної продукції, як правило, не виникає проблем. Її із задоволенням візьмуть на реалізацію меблеві салони і магазини.