Неважко здогадатися, що короткострокова оренда житлових приміщень може принести набагато більше прибутку, ніж довгострокова. Багато людей, які часто бувають у відрядженнях, знімають мебльовані квартири на кілька діб.

Це обходиться їм набагато дешевше, ніж проживання в готельному номері. Послугами подобової оренди житла часто користуються і закоханим, які хочуть провести час наодинці.

як організувати бізнес на суборенді квартир

Бізнес по здачі квартир в суборенду

На здачу квартир в суборенду можна побудувати високоприбутковий бізнес.Подібну бізнес-ідею можна втілити в життя як у великому мегаполісі, так і в невеликому місті.

 

Важливо й те, що її можна реалізувати з мінімальними вкладеннями. Місячна вартість оренди однокімнатної квартири в провінції, як правило, не перевищує 7-8 тисяч рублів, оренда квартири без посередників в мегаполісі коштує від 20 000 руб. в місяць, якщо Ви шукайте квартири від власників в Пітері чи Москві, то можете подивитися розцінки на сайті http://www.aparter.ru  . Орендоване житло можна здавати подобово за 1000-2500 рублів.

Таким чином, прибуток з суборенди однієї квартири може скласти близько 20-50 тисяч рублів на місяць. Якщо підприємець буде працювати в мегаполісі, то його потенційний дохід буде на порядок вище.

При наявності фінансових можливостей можна орендувати одночасно кілька квартир, тим самим збільшивши прибутковість бізнесу.

Як організувати бізнес на суборенді квартир

Підприємцю, який хоче надавати послуги суборенди, бажано відразу відкрити ІП , щоб платити податки і працювати законно.

На початковому етапі можна орендувати одну квартиру на нетривалий термін (3-6 місяців). З власником житла потрібно обов’язково укласти договір і завірити його у нотаріуса.

бізнес-ідея здачі квартир в суборенду

Потім варто закупити близько 10 комплектів постільної білизни та рушників. Їх потрібно буде міняти після кожної людини, тимчасово проживав в квартирі. Якщо він провів в ній кілька діб, то потрібно буде робити генеральне прибирання.

У разі нетривалого перебування (1-2 доби) можна буде обмежитися миттям підлог і протиранням пилу. Після закінчення терміну перебування бізнесменові необхідно перевірити справність побутових приладів.

Щоб уникнути можливих фінансових ризиків, слід працювати тільки по передоплаті. З кожним субарендатором бажано укладати договір, в якому повинні бути вказані умови проживання в квартирі, а також штрафні санкції за псування майна.

Успішність подібного починання багато в чому залежить від уміння бізнесмена просувати свої послуги на ринку оренди житла. Щоб знайти потенційних клієнтів, потрібно подати оголошення в місцеві ЗМІ і на телебачення.