Майже кожен день молоді чоловіки і жінки вступають у шлюбне життя. Зрозуміло, нареченим хочеться, щоб день їхнього весілля став особливим. Деякі улюблені організують святковий захід своїми силами, але більшість пар все ж вважає за краще користуватися послугами професіоналів.

Бізнес на відкритті весільного салону вважається досить складним. Оскільки конкуренція в цій сфері послуг дуже висока, підприємцю потрібно буде проявити креативність і нестандартний підхід у вирішенні, здавалося б, звичайних завдань.

Щоб зайнятися бізнес-ідеєю відкриття весільного агентства, потрібно володіти творчим мисленням.

бізнес-ідея відкриття весільного агентства

 

Як відкрити весільне агентство

Успішність подібного починання багато в чому залежить від затребуваності концепцій весіль, які вдасться розробити бізнесменові і його помічникам. У деяких випадках має сенс видозмінювати вже існуючі концептуальні ідеї, адаптуючи їх під переваги клієнтів.

Організація весільного агентства

Щоб працювати на законних підставах, весільне агентство повинно бути оформлено юридично. Оптимальною правовою формою вважається відкриття ВП.

Проведення стилізованих весіль вимагає наявності певного стартового капіталу.Бізнесмену потрібно буде закупити відповідні атрибути і костюми, найняти на роботу артистів і ведучих і т.д.

Істотних витрат зажадає і придбання фототехніки, музичної апаратури для проведення урочистостей. Також має сенс закупити весільні костюми та сукні. На їх прокаті можна буде непогано заробляти.

Якщо агентство буде спеціалізуватися на виїзний реєстрації шлюбу, то потрібно буде придбати декорації, спеціальну стійку для реєстратора та інші необхідні атрибути.

як відкрити весільне агентство

Для того щоб проводити зустрічі з клієнтами, бізнесменові потрібно буде орендувати невеликий офіс. Також потрібно буде найняти на постійну роботу менеджера, який буде вирішувати всі організаційні питання, і креативного директора, який буде відповідати за написання сценаріїв і розробку весільних концепцій.

Вартість організації та проведення весільних урочистостей залежить від його складності і часу, витраченого персоналом агентства на підготовку.

Якщо запуск бізнесу планується в невеликому місті, то має сенс спеціалізуватися на проведенні недорогих весіль. В цьому випадку вартість одного замовлення не повинна перевищувати 20-25 тисяч рублів.

У великих містах можна освоїти проведення елітних урочистостей, в цьому випадку вартість послуг агентства зросте в рази.