Давно відомо, що вагітність — один з найскладніших періодів в житті будь-якої жінки. У цей час відбуваються бурхливі гормональні зміни в організмі, змінюється психіка жінки, її сприйняття світу, стосунки з оточуючими. Нерідко вагітні впадають в депресію.

Особливо часто це трапляється з жінками, які готуються до народження першої дитини. У них з’являється страх перед новою соціальною роллю, яку вони мають виконувати.

бізнес-ідея відкриття студії йоги для вагітних

Як відкрити студію йоги для вагітних

Для стабілізації психоемоційного стану лікарі рекомендують влаштовувати щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Якщо у вагітної хороше самопочуття, вона може відвідувати спеціальні гімнастичні заняття.

 

Однією з форм релаксації в цей період є йога. Вона допомагає розслабити тіло і очистити свідомість, забути про проблеми і знайти гармонію.

Як організувати студії йоги для вагітних

На відкритті студії йоги для вагітних можна організувати власний бізнес. Перевагою такоїбізнес-ідеї є її відносна новизна.

Не у всіх містах є подібні студії. До того ж, всім відомо позитивний вплив йоги на здоров’я. Будь вагітної захочеться отримати в подарунок від близьких абонемент на відвідування подібних занять.

Що необхідно зробити, щоб відкрити свою студію йоги? По-перше, необхідно оформити ІП. На подальшому етапі потрібно знайти підходяще приміщення.

Ідеальним варіантом стане розміщення студії йоги поблизу від місцевої жіночої консультації. Це дозволить привернути увагу потенційних клієнток до відкривається закладу.

Для розміщення студії йоги достатньо 30 квадратних метрів. Можна орендувати кілька залів у вже функціонує фітнес-центрі.

як відкрити студію йоги для вагітних

На подальшому етапі потрібно буде зайнятися обладнанням студії. Бізнесмену потрібно буде закупити гімнастичні килимки, м’ячі, стійку адміністратора, шафи для зберігання документації.

У студії йоги для вагітних обов’язково повинна бути зона відпочинку зі зручним диваном і кольором з водою.

Успішність такого бізнесу багато в чому залежить від якості роботи інструкторів з йоги.Бажано наймати на роботу істресостійкими жінок, які мають досвід роботи з вагітними.

Також потрібно буде найняти на роботу адміністратора, який буде вести запис на заняття, і бухгалтера (можна на неповний робочий день). Персонал студії повинен уникати будь-яких конфліктних ситуацій з клієнтками.

Що стосується вартості групових занять, то вона становить близько 200-300 рублів.Індивідуальні заняття будуть коштувати дорожче (500-800 рублів). Реалізація абонементів на відвідування студії йоги дозволить збільшити прибуток в рази.