Не секрет, що сучасні батьки часто відчувають труднощі в вихованні своїх дітей.Якщо раніше за психологічною допомогою зверталися переважно для вирішення конфліктних ситуацій з підлітками, то сьогодні у дорослих виникає непорозуміння навіть з дітьми дошкільного віку.

Багато сучасні діти відрізняються гіперактивністю і неконтрольованою поведінкою. Для подолання труднощів в їх вихованні і навчанні батьки часто звертаються за допомогою до частнопрактикующим фахівцям.

бізнес-ідея відкриття кабінету дитячого психолога

Як відкрити кабінет дитячого психолога

На наданні психологічної допомоги дітям можна почати заробляти непогані гроші .Перевагою такої бізнес-ідеї є те, що для її реалізації буде потрібно невеликий стартовий капітал (70-100 тисяч рублів).

 

Як організувати бізнес на психологічної допомоги дітям

Щоб відкрити свій кабінет дитячого психолога, необхідно орендувати невелике приміщення. Бажано знайти вільну площу в уже функціонуючому закладі.

Непоганим варіантом стане оренда кабінету в приватній школі або в дитячому фітнес-центрі. В цьому випадку вдасться привернути увагу потенційних клієнтів без істотних витрат на рекламу.

Надання психологічної допомоги не відноситься до медичних послуг, тому для цього виду діяльності не потрібно отримувати спеціальних ліцензій.

Однак у фахівця, який буде працювати в кабінеті, повинен бути диплом про профільну освіту і про проходження курсів підвищення кваліфікації. Бізнесмену потрібно буде відкрити ІП, щоб працювати легально.

Після того як підприємець орендує відповідне приміщення, йому потрібно буде закупити меблі і комп’ютерну техніку.

На початковому етапі досить буде придбати стіл, кілька стільців, шафа для зберігання карток клієнтів і документації, невеликий диван для проведення релаксаційних занять. У кабінеті дитячого психолога повинен бути комп’ютер і принтер.

як організувати кабінет дитячого психолога

Щоб привернути увагу клієнтів до відкрився кабінету, потрібно постійно розширювати спектр пропонованих послуг.

Можна організовувати заняття з арт-терапії, що дозволить краще зрозуміти внутрішній світ дітей. Грамотна інтерпретація малюнків дозволяє виявити приховані психологічні проблеми, які турбують дитину.

Проведення психологічної консультації може включати в себе елементи казкотерапії та інших ефективних форм впливу на особистість дитини. Особливу увагу слід приділити роботі з батьками.

Психологічні консультації повинні бути спрямовані на поліпшення їх взаємодії з дітьми.

Вартість консультації в кабінеті дитячого психолога залежить від тривалості сеансу і його складності. Як правило, вона становить 300-500 рублів.

Якщо кабінет психолога будуть щодня відвідувати мінімум 5 чоловік, то витрати на організацію бізнесу окупляться в перші 2-3 місяці.