Така ідея для організації малого бізнесу , як відкриття святкового агентства тільки на перший погляд здається простою. Насправді, щоб досягти успіху в цьому починанні, потрібно бути відданим своїй справі і присвячувати йому майже весь вільний час.

Організатор святкового агентства повинен бути готовий до того, що він буде співпрацювати з великою кількістю партнерів. Іноді йому доведеться працювати у вихідні і святкові дні.

бізнес-ідея відкриття святкового агентства

 Як відкрити святкове агентство

Зрозуміло, при наявності значного стартового капіталу можна відразу ж найняти на роботу досвідченого менеджера, який буде вирішувати всі організаційні питання.

 

Однак фахівці радять займатися розкручуванням бізнесу самостійно (хоча б в перший рік його існування).

Як організувати святковий агентство

Що необхідно зробити, щоб відкрити власну святкове агентство:

По-перше, необхідно оформити бізнес юридично. Переважно вибрати в якості правової форми організації ВП. На подальшому етапі необхідно продумати концепцію роботи святкового агентства.

Бізнесмен може вибрати вузьку спеціалізацію, наприклад, займатися виключно організацією банкетів, ювілеїв і днів народжень.

Іншим безпрограшним варіантом є спеціалізація на проведенні виїзної реєстрації шлюбу.

Однак для залучення великої кількості потенційних клієнтів має сенс надавати розширений спектр послуг. У нього може входити проведення корпоративних заходів, дитячих свят і т.д.

як організувати святкове агентство

Після того як бізнесмен визначитися з напрямком діяльності відкривається агентства, йому варто налагодити співпрацю з досвідченими ведучими, ді-джеями, артистами, музикантами.

Успішність подібного починання прямо залежить від того, наскільки запам’ятовуються будуть проведені заходи.

На подальшому етапі необхідно буде орендувати невеликий офіс, де можна буде проводити зустрічі з клієнтами та проводити збори для співробітників агентства. Там же можна буде зберігати костюми, весільні атрибути та інше майно агентства.

Бізнесмену потрібно буде організувати співпрацю з досвідченими кондитерами, щоб виконувати замовлення клієнтів на торти та інші кондитерські вироби.

Щоб заявити про себе, бізнесмену потрібно буде помістити рекламні оголошення в місцевих ЗМІ. Хоча конкуренція в цій сфері послуг досить висока, при належній старанності на організації святкових заходів можна непогано заробляти.