Сьогодні одним із критеріїв успішності людини є його комп’ютерна грамотність.Без неї неможливо здобути вищу освіту або почати працювати в солідній організації.

Для того щоб зайняти хорошу посаду в тій чи іншій компанії, потрібно бути впевненим користувачем комп’ютера. До того ж, від претендентів часто вимагають знання спеціальних програм.

бізнес-ідея відкриття комп'ютерних курсів

Бізнес по відкриттю комп’ютерних курсів

Як отримати навички роботи з комп’ютером:

Для цього можна спробувати освоїти цю область знання самостійно. Однак можна вибрати більш доступний і швидкий спосіб — відвідування комп’ютерних курсів.

Як правило, вони тривають пару місяців. За цей час людина може опанувати навичками роботи з найбільш часто використовуваними програмами.

 

На відкритті комп’ютерних курсів можна організувати власний бізнес.

Подібна бізнес-ідея проста в реалізації. Бізнесмену досить орендувати приміщення, переобладнавши його в навчальний клас, і найняти на роботу кваліфікованих викладачів.

Найбільш витратною частиною в організації даного бізнесу стане придбання комп’ютерної техніки. Буде потрібно як мінімум 10-12 стаціонарних комп’ютерів, один ноутбук для викладача, електронна дошка, принтер, сканер.

Щоб зайняти свою нішу в цьому бізнесі, необхідно організувати навчання одночасно за кількома напрямками.

Це можуть бути курси з оволодіння методом «сліпого» набору тексту, навчання роботі з графічними редакторами, програмою Photoshop.

Можна організувати курси як для початківців користувачів, які зацікавлені в придбанні базових навичок роботи з комп’ютером, так і для просунутих користувачів, яким необхідно навчитися роботі з певним програмним забезпеченням.

як відкрити комп'ютерні курси

Успішність подібного починання багато в чому залежить від якості викладання. Ось чому варто наймати на роботу тільки досвідчених педагогів, які зможуть піднести матеріал в доступній формі.

Вартість комп’ютерних курсів

Що стосується вартості подібних курсів, то вона буде залежати від напрямку і тривалості навчання.

Як правило, один місяць навчання коштує не менше 2-3 тисяч рублів. При необхідності можна організовувати не тільки групові, а й індивідуальні заняття. Їх вартість, як правило, на порядок вище.

Щоб бізнес швидко вийшов на самоокупність, його потрібно буде добре розрекламувати в місцевих ЗМІ.

Бажано створити власний сайт, де клієнти зможуть залишати свої відгуки та побажання.За умови гарної наповнюваності груп подібний бізнес вийде на самоокупність уже в перші півроку свого функціонування.