Весільний бізнес завжди вважався найбільш дохідним. Його рентабельність перевищує 50%. Підприємець завжди може отримати хороший прибуток від ідеї бізнесу прокату весільних нарядів, зокрема, весільних суконь.

Як відомо, багато практичні дівчата не купують святковий одяг, а лише орендують її на добу, що дозволяє уникнути великих витрат. Прокат весільного плаття обходиться в 200-1000 доларів, в той час як його для його придбання необхідно 400-2000 доларів.

як організувати прокат весільних суконь

Бізнес з прокату весільних суконь

Всупереч існуючим стереотипам, бізнес по прокату весільних суконь можна успішно організувати не тільки у великому мегаполісі, а й в невеликому місті.

 

Щоб збільшити прибутковість і число потенційних клієнток, має сенс розширити спеціалізацію. Послуги прокату вечірніх суконь користуються не меншим попитом, ніж прокат весільних.

До того ж, можна пропонувати послугу пошиття ексклюзивних стилізованих нарядів для тематичних вечірок і інших заходів.

Як організувати прокат весільних суконь

Що необхідно зробити, щоб запустити подібний бізнес:

Перш за все, варто оформити ІП. На подальшому етапі необхідно зайнятися пошуком відповідного приміщення. Для розміщення фірми з прокату весільних і вечірніх нарядів достатньо 20-30 квадратних метрів.

Орендоване приміщення потрібно буде розділити на кілька зон. Варто обладнати невеликий виставковий зал, де будуть представлені наявні моделі суконь.

Також необхідно облаштувати кімнату для зберігання нарядів. Клієнтів потрібно приймати у окремому залі. Бажано, щоб в ньому був невеликий диван, шафа для одягу, кулер з водою.

Якщо підприємець планує надавати послуги з пошиття ексклюзивних нарядів, то варто найняти на роботу кілька швачок, закупити необхідне обладнання та витратні матеріали.

бізнес-ідея прокату весільних суконь

Щоб послуги фірми користувалися попитом, потрібно постійно стежити за новими тенденціями в світі весільної моди. Стильні сукні з останніх колекцій завжди можна буде здавати напрокат за хорошою ціною.

Щоб вироби зберігали свій первозданний вигляд, потрібно віддавати їх в хімчистку після кожного прокату. Якщо плаття здавалося напрокат 3-4 рази, його можна буде виставити на продаж за зниженою вартістю.

Як правило, весільні сукні здаються напрокат на одну добу. За кожну годину прострочення потрібно стягувати додаткову плату.

Якщо взяте плаття було порвано, то клієнт повинен відшкодувати фірмі його вартість.Подібні нюанси повинні бути відображені в договорі прокату.