Багато людей вважають за краще робити ремонт в квартирах самостійно, не вдаючись до допомоги сторонніх осіб. Як правило, капітальний ремонт вимагає заміни підлог, стель, установки нової сантехніки і т.д.

Щоб виконати всі будівельні та оздоблювальні роботи самостійно, необхідно не тільки володіти спеціальними технологіями, але і використовувати професійні інструменти.

Не у всіх є можливість придбати набір інструментів, щоб повністю оновити інтер’єр житлового приміщення. За найскромнішими підрахунками, на це доведеться витратити близько 20-30 тисяч рублів.

бізнес-ідея по прокату будівельного інструменту

 

Бізнес по прокату інструменту

Альтернативним варіантом може стати взяття інструментів напрокат . Це дозволить вирішити проблему з мінімальними витратами. На ідеї бізнесу з відкриття пункту прокату інструментів для ремонту можна організувати власний бізнес.

Перевагою цієї ідеї є те, що для її реалізації потрібно мінімальний стартовий капітал. Бізнесмену досить придбати кілька комплектів інструментів, на які завжди існує високий попит (електричну дриль, шуруповерти, перфоратори, лобзики, рубанки і т.д.).

Як організувати бізнес по прокату інструменту для ремонтів

Для розміщення пункту прокату необхідно орендувати невелике за площею приміщення.При відсутності фінансових можливостей можна почати бізнес навіть у власній квартирі.

Однак бажано все ж оформити ІП та орендувати офіс, щоб працювати на законних підставах.

Вартість прокату будівельних інструментів визначається бізнесменом самостійно в залежності від кількості днів, протягом якого клієнт планує використовувати обладнання.

як заробити на прокаті будівельного інструменту

Щоб уникнути можливих фінансових ризиків слід обов’язково вимагати заставу, в іншому випадку є ймовірність неповернення дорогих інструментів. Також варто брати передоплату в розмірі 50% від вартості послуги.

За псування устаткування, взятого напрокат, необхідно стягувати штраф, в іншому випадку підприємець ризикує швидко розоритися.

Щоб збільшити прибутковість бізнесу, варто оновлювати асортимент інструментів.Потрібно цікавитися у клієнтів, в якому обладнанні вони потребують .

Також можна надавати і супутні послуги, наприклад, ремонт інструментів. Для цього потрібно добре розбиратися в електротехніці, або взяти на роботу фахівця.

Попит на послуги прокату будівельних інструментів залишається стабільно високим, оскільки люди ніколи не припиняють займатися ремонтом. Ось чому подібна бізнес-ідея вважається перспективною.