Послуги з ремонту й внутрішній обробці житлових приміщень завжди користуються високим попитом. Жителі квартир і приватних будинків готові добре заплатити тому, хто втілить їх мрії про комфорт і затишок в життя і на ційбізнес-ідеї можна непогано заробити.

Найчастіше подібними послугами користуються покупці вторинного житла. Однак жителі новобудов також змінюють інтер’єри своїх квартир.

бізнес-ідея як відкрити агентство по ремонту квартир

Агентство по ремонту квартир

Щоб досягти успіху в бізнесі по ремонту житлових приміщень, потрібно розуміти специфіку подібної діяльності .

Як організувати бізнес по ремонту квартир

Майже 50% успіху в цьому починанні залежить від кваліфікації майстрів, які будуть займатися ремонтом і виконувати оздоблювальні роботи. Сформувати бригаду досвідчених фахівців не так просто, як може здатися.

 

Багато професіоналів погоджуються працювати тільки за розцінками вищими за ринкові.Непоганим варіантом стане співпраця зі знайомими, які працюю в сфері будівельного бізнесу.

У цьому випадку підприємець буде впевнений, що замовлення будуть виконуватися якісно. Не варто брати на роботу людей з нетривалим досвідом роботи або його повною відсутністю.

ремонт квартир бізнес в сфері послуг

Вони будуть готові виконувати замовлення за цінами нижче ринкових, але якість роботи може постраждати. Бажано знайти таких майстрів, у яких є свої інструменти для ремонту, в іншому випадку бізнесменові потрібно буде витратити чимало коштів на їх придбання.

Бригада робітників по ремонту квартир, як правило, складається з сантехніка, електрика, укладальника плитки і бетонника для якого не проблема як бетонна, так і суха стяжкапідлоги, зварювальника, фахівця з обклеювання стін і т.д.

Наймаючи їх на роботу, має сенс використовувати відрядну оплату праці. Іншими словами, бізнесмен розраховує їх заробітну плату виходячи з виконаного обсягу роботи.

У деяких випадках підприємцю потрібно буде організувати співпрацю з вузькими спеціалістами. Наприклад, клієнт може замовити аерографію стін або меблів.

У цьому випадку підприємець повинен буде оперативно знайти художника, який зможе якісно виконати подібну роботу.

Як працювати з клієнтами

З клієнтами бажано працювати на підставі підписаного договору . Для його складання можна звернутися до знайомого юриста. У подібному документі повинні бути відображені основні умови співпраці, термін виконання замовлення, порядок його оплати, штрафні санкції за прострочення і т.д.

ремонт квартир як вид бізнесу

Успішність такого бізнесу багато в чому залежить від масштабності рекламної компанії.

Варто помістити оголошення не тільки до місцевих ЗМІ, а й в інтернеті. Бажано створити свою групу в соціальних мережах, надаючи знижки передплатникам.