Однією з привабливих ідей для організації власного бізнесу є відкриття школи-студії танців. Для цього потрібно володіти організаторськими здібностями і стартовим капіталом від 5 тисяч доларів.

Як показує практика, вкладення в такий бізнес окупаються вже в перший рік його функціонування.

як організувати школу танців

Бізнес-відкриття школи танців

Перш ніж почати займатися реалізацією подібною ідеєю, необхідно вивчити попит на послуги приватних шкіл танців в своєму місті . Також варто визначити найбільш популярні напрямки.

Безпрограшним варіантом стане навчання класичних танців. Можна організувати кілька груп для занять такої спрямованості.

 

Як організувати школу танців

Для дорослих можна організувати заняття у вечірній час, для підлітків — в післяобідній час. Серед молоді досить популярний такий стиль, як хіп-хоп. Велику прибуток будуть приносити заняття з навчання брейк-дансу та клубним танцям.

Успішність подібного починання прямо залежить від кваліфікації викладачів. Бажано брати на роботу тільки професійних хореографів.

Навчання танцям — заняття творче. Ось чому викладачі повинні бути харизматичними та неординарними особистостями.

Вони повинні вміти розкрити потенціал будь-якого учня, допомогти йому оволодіти розвинути гнучкість тіла і граціозність рухів.

Щоб відкрити власну студію танців, бізнесмен повинен обов’язково зареєструвати ВП.

Потім необхідно орендувати просторе приміщення. Бажано обладнати відразу два або три зали. Це дозволить одночасно проводити заняття для різних вікових груп.

бізнес-ідея організації школи танців

Заняття з навчання танцям, як правило, проводяться 2-3 рази на тиждень. Щоб підвищити мотивацію учнів, можна періодично організовувати в навчальних групах танцювальні баттли, нагороджуючи переможців цінними призами.

Для клієнтів танцювальної студії потрібно створити комфортні умови. Необхідно обладнати кімнату для переодягання, а також встановити шафи з замками для зберігання одягу.

У школі можна організувати невелику зону відпочинку з декількома м’якими диванами, кольором з водою.

Крім викладачів потрібно буде найняти на роботу двох адміністраторів, які будуть надавати інформацію про послуги школи, а також вести запис на заняття.

Вартість групового навчання в приватних школах танців становить близько 2-3 тисяч в місяць (в залежності від обраного напрямку). Однак у великих містах ціни на подібні послуги можуть бути вище.