Кожна дівчина мріє про довгі і доглянутих нігтях. На жаль, через брак вітамінів і інших несприятливих чинників зростання стан нігтьових пластин помітно погіршується. Ось чому багато дівчат нарощують нігті в салонах краси і у майстрів, які працюють на дому.

Ті, в свою чергу, проходять спеціальні курси, щоб навчитися професійному нарощування в домашніх умовах.

бізнес-ідея відкриття курсів з нарощування нігтів

 

Як відкрити нігтьові курси

На організації подібних курсів можна побудувати високоприбутковий бізнес, особливо в умовах великого міста. Подібну бізнес-ідею можна реалізувати і в невеликому місті, тому що попит на якісні послуги майстрів нігтьового сервісу постійно зростає.

По-перше, варто оформити ІП, щоб працювати легально. Потім варто зайнятися пошуком приміщення. Можна орендувати один з класів в уже діючому навчальному центрі або в будь-який освітньої організації.

Іншим варіантом є оренда офісного приміщення. Його також можна обладнати під навчальний клас. Але цей варіант є більш витратним, оскільки в цьому випадку доведеться закупити комплект парт, стільців та інші предмети меблів.

Важливо приділити достатню увагу придбання матеріалів та інструментів, необхідних для проведення практичних занять з нарощування нігтів . Щоб не помилитися з вибором, бажано попередньо проконсультуватися зі знайомим майстром.

Для організації практичних занять потрібно буде закупити тіпси, гель або акрил, спеціальні манікюрні набори для корекції наращённих нігтів, лаки і т.д. Як правило, на покупку витратних матеріалів йде не більше 100-300 доларів.

Успіх в подібному почині безпосередньо залежить від якості роботи майстрів-викладачів, їх володіння сучасними технологіями нарощування нігтів. Вони повинні уважно стежити за роботою своїх учнів під час практичних занять, робити зауваження й давати цінні рекомендації.

як відкрити курси нарощування нігтів

Прибутковість подібного бізнесу визначається наповнюваністю груп. Для того щоб кількість учнів було максимальним, потрібно розрекламувати нововиявлені курси в місцевих ЗМІ, по телебаченню.

Бажано надавати знижки тим клієнтам, які приводять із собою подруг. Що стосується вартості навчальних курсів з нарощування нігтів, то вона варіюється от 2000 до 7000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від тривалості навчання і регіону, в якому планується запуск бізнесу.