Життя сучасної жінки, у якої є маленькі діти, нікому не здасться казкою.Постійний догляд за дитиною вимагає чимало часу і сил. Дуже часто жінці хочеться відволіктися від повсякденної рутини, сходити на шопінг з подругами або просто поспілкуватися з такими ж молодими мамами.

Однак зробити це не завжди вдається, тому що маленьку дитину, яка ще не ходить до дитсадка, буває просто немає з ким залишити і на цьому можна скористатися бізнес-ідеєю відкриття центру дозвілля для мам.

бізнес-ідея центру дозвілля молодих мам з дітьми

 Як відкрити центр дозвілля мам з дітьми

Знаючи потреба жінок в спілкуванні і обміном досвідом, багато закордонних і вітчизняних бізнесменів відкривають дозвільні центри для мам з дітьми. Перевагою реалізації подібної задумки є необхідність невеликого стартового капіталу.

 

На початковому етапі бізнесменові потрібно буде зареєструвати ІП і оформити необхідні документи. Далі необхідно зайнятися пошуком відповідного приміщення.

Ідеальним варіантом стане розміщення центру дозвілля у великому торговому центрі з великою прохідністю. У таких місцях можна зустріти багато мам з дітьми, які із задоволенням скористаються послугами центру.

Концепція відкривається бізнесу

Після того як приміщення буде знайдено, необхідно буде продумати концепцію роботи відкривається організації . Пріоритетним напрямком повинно стати не тільки створення ігрового простору, але і комфортних умов для спілкування молодих мам і обміну досвідом виховання дітей.

Орендоване приміщення слід розділити на кілька зон (ігровий зал для дітей від двох років, кімната для нагляду за дітьми віком до 2-х років, зал для дитячого фітнесу, кімната для проведення розвиваючих занять і т.д.).

Успішність такого бізнесу залежить від спектра послуг, який надаватиме батькам дозвільної центр. Можна організовувати як групові, так і індивідуальні заняття для дітей.

Пріоритетним напрямком стане розвиток творчих здібностей дітей (навчання ліпленню, малюванню). Можна зацікавити батьків заняттями з дитячої аеробіки або фітнесу.

як відкрити центр дозвілля для молодих мам з дітьми

Бажано організувати в центрі кімнату для самих маленьких відвідувачів (грудних дітей).Для них варто встановити пеленальний столик, спеціальні стільчики для годування, закупити різні засоби гігієни (вологі серветки, присипки і т.д.).

У дозвільному центрі можна організувати надання психологічної допомоги для батьків, у яких є проблеми з вихованням дітей. Як відомо, багато сучасних діти відрізняються гіперактивністю і неконтрольованою поведінкою.

Дитячий психолог зможе дати цінні рекомендації батькам.

Додатковим джерелом доходу центру дозвілля може стати організація дитячих свят. Для цього потрібно буде організувати співпрацю з артистами, аніматорами, музикантами.