Не секрет, що останнім часом став повсюдно поширюватися вен. Це продаж продуктів харчування або непродовольчих товарів за допомогою спеціальних апаратів.

На установці вендінгових апаратів можна почати заробляти непогані гроші.

бізнес-ідея установки вендінгових апаратів

Бізнес на вендингових апаратах

Однак бізнесмен повинен враховувати ряд нюансів:

По-перше, вендинговий апарат має сенс встановлювати тільки в місці з великою прохідністю . Це може бути лікарня, вуз, вокзал або великий торговий центр. У цьому випадку бізнес швидко вийде на самоокупність.

 

По-друге, слід враховувати, що конкуренція в цій сфері підприємницької діяльності досить висока . Щоб привернути увагу потенційних покупців до вендінговим апарату, необхідно постійно розширювати асортимент представлених в ньому товарів.

Яким вендінговим бізнесом зайнятися

Безпрограшним варіантом вважається установка кавового апарата. Саме цей напій користується величезним попитом. Непоганим варіантом стане і установка апарату для продажу снеків (арахісу, печива, шоколадних батончиків).

Перед тим як починати займатися подібним бізнесом, слід проаналізувати асортимент продукції в вендінгових апаратах свого міста і з’ясувати, на яку продукцію існує стабільний попит.

Бізнесмен може як орендувати вендинговий апарат, так і придбати його. У першому випадку він не зможе самостійно вибирати продукцію для реалізації. Йому доведеться прислухатися до думки постачальників.

У другому випадку бізнесмен зможе сам вирішувати, де йому встановлювати вендинговий апарат, якими товарами його краще заповнити. Зрозуміло, другий варіант є більш витратним.

як заробити на вендингових апаратах

Вартість апарату залежить від країни-виробника, габаритів і інших чинників. Купівля кавового вендінгового апарату обійдеться підприємцю в 70-100 тисяч рублів.

Його оренда коштує близько 100 доларів на місяць. До того ж, не варто забувати і про витрати на обслуговування вендінгового апарату, яке може досягати 50 доларів в місяць.

Перевагою такої бізнес-ідеї є те, що її можна реалізувати з мінімальними фінансовими витратами. На початковому етапі підприємець може орендувати вендинговий апарат, а в подальшому — накопичити грошей і купити його.

Для установки подібного кавового апарата слід буде всього один квадратний метр площі.До того ж, для ведення подібного бізнесу не потрібні спеціальні ліцензії, достатньо оформити ІП.