Така ідея для організації малого бізнесу, як пошиття постільної білизни приваблює багатьох підприємців. Відкрити свою справу в цьому напрямку може кожен.

Не секрет, що багато організацій (лікарні, дитячі садки, санаторії, оздоровчі табори) потребують якісного постільній білизні невисокою цінової категорії.

бізнес-ідея пошиття та продажу постільної білизни

Бізнес на пошитті постільної білизни

Можна знайти й інші варіанти реалізації готової продукції, досить приділяти час пошуку каналів збуту.

 

Як організувати свій бізнес з пошиття постільної білизни:

Перш за все, варто оформити ІП, щоб працювати законно. На подальшому етапі необхідно зайнятися пошуком приміщення, яке можна було б переобладнати під швейний цех.

На початковому етапі можна орендувати невелике за площею приміщення (близько 20 квадратних метрів). Його буде достатньо для того, щоб запустити власне виробництво.

У такому приміщенні зможуть працювати 4-5 швачок. Якщо кількість замовлень буде великим, можна буде організувати співпрацю з швачками, які працюють на дому.

Для працівників швейного цеху важливо організувати комфортні умови. Важливо, щоб робоче місце кожного швачки було добре освітлене.

Бізнесмену не слід економити на електроенергії, в іншому випадку якість продукції, що випускається може постраждати. До того ж, недостатнє освітлення може привести до різних виробничих травм.

Коли приміщення буде знайдено, потрібно буде закупити необхідне обладнання.

Бізнесмену потрібно придбати кілька комплектів електричних швейних машин, закроювальний стіл. Також варто знайти магазини, де можна придбати тканину і фурнітуру по низькій закупівельній ціні.

пошиття постільної білизни як бізнес

Щоб збільшити прибутковість подібного бізнесу, має сенс приймати замовлення не тільки від організацій, але і від населення.

Наприклад, можна зайнятися пошиттям ексклюзивного постільної білизни для молодят. Безпрограшним варіантом стане пошиття дитячої постільної білизни .

Прибутковість подібного бізнесу багато в чому залежить від того, наскільки швидко буде реалізовуватися готова продукція.

Щоб збільшити обсяги продажів зшитого постільної білизни, можна займатися не тільки його оптовими поставками в різні організації, але і реалізовувати його у власній торговельній точці.

Наприклад, можна відкрити невеликий магазин у торговельному центрі.Альтернативним варіантом є продаж готової продукції в інтернет-магазині.