Потреба в якісному фото з кожним днем зростає. Сьогодні люди багато часу проводять в соціальних мережах, на сайтах знайомств і т.д. Будь-якій людині хочеться, щоб в його профілі були професійні фотографії.

Ось чому послуги фотосалонів користуються великим попитом і є хорошою ідеєю для бізнесу . Люди готові заплатити непогані гроші за створення привабливого образу.

бізнес-ідея відкриття своєї фотостудії

відкриття фотостудії

На відкритті власної фотостудії можна організувати високоприбутковий бізнес.Перевагою такої ідеї є простота її реалізації і необхідність невеликих фінансових вкладень.

 

Як організувати свій фотобізнес

По-перше, варто зареєструвати ІП і орендувати відповідне приміщення. Бажано, щоб воно знаходилося в великому бізнес-центрі або в іншому місці з великою прохідністю.

Потім варто почати закупівлю обладнання та витратних матеріалів. Це найбільш витратна частина в подібному бізнесі. Щоб обладнати фотостудія, необхідно мінімум 100 тисяч рублів.

Велика частина коштів піде на придбання професійного фотоапарата в базовій комплектації, знімного об’єктива, фотоспишкі.

Не варто купувати стару техніку, її доведеться ремонтувати, і ніхто не знає, наскільки якісно вона буде працювати надалі. Бажано купувати такі пристрої, які будуть працювати на протязі багатьох років.

Чимало коштів буде витрачено на придбання спеціальної комп’ютерної техніки (ноутбуки, принтера, сканера, ліцензійних програм для редагування фотографій і застосування спецефектів).

як відкрити фотостудію і заробити

У студії потрібно буде організувати окремий зал для фотосесій. Для цього потрібно продумати відповідний інтер’єр і закупить елементи декору. Щоб збільшити прибутковість бізнесу, має сенс надавати клієнтам виїзні послуги.

Наприклад, можна зайнятися фотографуванням весіль, ювілеїв, дитячих свят і т.д. Така робота оплачується набагато вище.

Студія може надавати і інші послуги, наприклад, друк календарів з фотографіями клієнтів, нанесення портретів на гуртки, фотодрук на футболках і т.д.

Непоганий прибуток може принести надання послуг сканування і ксерокопіювання, особливо, якщо бізнес буде знаходитися поряд з навчальними закладами.

У фотостудії повинні працювати оператори, що володіють навичками роботи в програмі Photoshop. На початковому етапі можна працевлаштувати двох співробітників, які працюватимуть позмінно.