На бізнес-ідеї з надання дрібних побутових послуг населенню можна організувати власний прибутковий бізнес.

Не секрет, що деяким одиноким жінкам доводиться звертатися за допомогою, коли їм потрібно швидко вирішити такі проблеми, як ремонт сантехніки, установка гардин, збір меблів і т.д.

бізнес-ідея відкриття агентства чоловік на годину

Відкриття агентства «чоловік на годину»

Послугами «чоловіка на годину» іноді користуються і сімейні пари, оскільки далеко не всі чоловіки справляються зі своїми обов’язками по будинку. Іноді у них просто немає на це часу, їм легше звернутися за допомогою до професіоналів.

 

Як організувати агентство «чоловік на годину»

Відкриття агентства «чоловічі руки» — відмінна ідея для організації бізнесу з мінімальним стартовим капіталом. По суті, все, що повинен зробити бізнесмен — зібрати команду робочих для виконання замовлень в стислі терміни і приймати заявки від клієнтів.

Щоб уникнути можливих проблем з законом і працювати на легальній основі, необхідно оформити ІП і взяти на роботу бухгалтера для ведення звітної документації.

Потім слід організувати співпрацю з чоловіками, які шукають можливість отримання додаткового доходу. Як правило, знайти хороших працівників не так складно, як може здатися.

Ідеальним варіантом стане співпраця зі знайомими, які давно заслужили репутацію майстрів на всі руки. У таких людей, як правило, є свої інструменти, якими вони зможуть користуватися при виконанні замовлень.

Це значно скоротить витрати на організацію бізнесу. Якщо знайти співробітників серед знайомих не вдасться, можна буде помістити оголошення в місцеву газету.

У цьому випадку має сенс встановити певний випробувальний термін, щоб адекватно оцінити рівень професіоналізму робітника.

як організувати бізнес чоловік на годину

Для оперативності виконання замовлень бажано, щоб у агентства «чоловічі руки» був свій автомобіль.

Для залучення потенційних клієнтів необхідно ретельно продумати спектр пропонованих послуг. Бажано, щоб робітники могли виконувати не тільки ремонт сантехніки, а й надавали послуги вантажників.

Непоганий прибуток може принести і винос будівельного сміття, ремонт побутової техніки, складання та розбирання меблів, заміна дверних замків , установка градин і освітлювальних приладів.

Щоб уникнути можливих фінансових проблем, необхідно працювати виключно за передоплатою. Для того щоб привернути увагу населення до знову відкрився агентству, важливо заявити про свій бізнес в місцевих ЗМІ.

Також можна поширювати рекламні листівки по поштових скриньках або організувати рекламну смс-розсилку.