Весняно-літній період — відмінний час для зміни зовнішності. У такий період всім дівчатам хочеться перетворитися, стати привабливішими. Красивий і рівний загар прикрашає будь-яку жінку.

Одним з доступних способів отримати його в будь-який час є відвідування солярію.Однак для того щоб домогтися бажаного відтінку, необхідно пройти кілька сеансів. До того ж, багато дівчат уникають перебування в солярії, оскільки вважають, що це шкідливо для шкіри.

бізнес-ідея відкриття студії автозасмаги

Як відкрити студію автозасмаги

Представницям прекрасної статі з особливо чутливою шкірою відвідування солярію протипоказане. Як засмагнути без шкоди для здоров’я і з мінімальними витратами? Для цього можна скористатися бізнес-ідеєю відкриття своєї справи по автозагар.

 

Зрозуміло, можна купити лосьйон-бронзатор в будь-якому магазині косметики і спробувати самостійно нанести його на шкіру.

Однак в цьому випадку на шкірі часто видно розводи і патьоки. Ось чому дівчата вважають за краще користуватися професійними послугами моментального засмаги. На надання подібних послуг можна добре заробляти.

Перевагою реалізації подібної ідеї є швидка окупність бізнесу, наявність високого попиту на подібні послуги в будь-який час року.

Реєстрація студії автозасмаги

Для відкриття власної студії автозасмаги необхідно зареєструвати ІП .

Потім необхідно знайти приміщення. Це може бути окрема кімната в уже функціонуючому салоні краси. В цьому випадку можна швидко вирішити проблему з формуванням клієнтської бази.

як організувати бізнес на автозагар

Устаткування для автозасмаги

Найбільш витратною частиною організації даного бізнесу є покупка апарату, за допомогою якого на тіло клієнтки рівним шаром буде наносити автозагар. Вартість самого доступного апарату невеликих розмірів становить близько 15-20 тисяч рублів.

Не варто купувати вживане устаткування. Витрати на його подальший ремонт можуть виявитися досить значними. Крім самого апарату необхідно закупити лосьйон-бронзатор різних відтінків.

Його вартість становить близько 1000 рублів за літр. Не варто економити на придбанні лосьйону, оскільки неякісні засоби для автозасмаги можуть спровокувати виникнення алергічних реакцій. Також необхідно придбати і супутні товари (вологі серветки, рушники і т.д.).

Вартість послуги моментального засмаги залежить від регіону, в якому планується запуск бізнесу. У мегаполісах середня ціна подібної процедури становить близько 1000-1500 рублів, в провінції — близько 500-700 рублів.