Молодим людям властиво бажання прикрашати своє тіло будь-якими доступними для цього способами. Одним з них є нанесення татуювань. Це допомагає молоді розкрити свій внутрішній світ.

Популярність татуювань не слабшає з часом. Бізнес-ідея по їх нанесенні допоможе заробити хороші гроші.

як відкрити свій тату салон

Як відкрити салон татуювань

Перш за все, необхідно розуміти, що слід відкривати тільки легальний тату-салон. Це дозволить уникнути будь-яких проблем з законом.

Нелегальні салони, як показує практика, рано чи пізно закриваються. Перед запуском бізнесу слід ретельно продумати спектр послуг, що надаються.

 

Якщо бізнесмен планує спеціалізуватися не лише на нанесенні тату, але і на пірсингу, то йому потрібно буде отримати відповідні дозвільні документи з СЕС.

Щоб відкрити легальний тату-салон, необхідно зареєструвати ВП. Потім варто зайнятися пошуком відповідного приміщення. Необов’язково орендувати окремий офіс.

Для розміщення тату-салону відмінно підійде окрема кімната в уже функціонуючому салоні краси або фітнес-клубі.

Перевагою такого варіанту є не тільки можливість заощадити кошти на оренду окремого приміщення, а й перспектива створити клієнтську базу за мінімальний час.

Для залучення потенційних клієнтів потрібно створити в салоні привабливий інтер’єр, а також продемонструвати вже виконані майстрами замовлення.

Далі слід зайнятися закупівлею витратних матеріалів та інструментів. Необхідно придбати кілька машин для нанесення татуювань, набір голок, фарби. Особливу увагу слід приділити дезінфекції.

бізнес-ідея відкриття тату салону

Перед безпосереднім нанесенням тату майстер повинен ретельно обробити інструменти і шкіру клієнта спеціальними дезінфікуючими засобами. Слід використовувати при нанесенні тату одноразові рукавички.

При надходженні будь-яких скарг на тату-салон в СЕС до нього можуть бути пред’явлені штрафні санкції.

Сьогодні серед молоді дуже популярні тимчасові татуювання. Для збільшення прибутковості відкривається салону можна надавати послуги з їх нанесення. Такі тату наносяться хною.

Процедура нанесення безболісна. До того ж, вартість нанесення такої татуювання набагато нижче, ніж звичайної (близько 300 рублів). Для того щоб салон швидко вийшов на самоокупність, можна також надавати послуги з аерографії, декоративного розпису стін, предметів інтер’єру.