Майже кожен підприємець, а іноді і великі організації, стикаються з проблемою мінімізації податкового навантаження. Швидке рішення цього завдання дозволяє значно збільшити прибутковість бізнесу.

Однак розібратися в перевагах і недоліках різних схем оподаткування самостійно дуже складно і тут виникає ідея для бізнесу з відкриття фірми по мінімізації податків.

як організувати бізнес по мінімізації податків

Як відкрити фірму по мінімізації податків

Багато підприємців вважають за краще звертатися до фахівців, які розбираються в подібних питаннях.

 

На наданні послуг з пошуку варіантів мінімізації податкових відрахувань можна організувати високоприбутковий бізнес (особливо в умовах великого міста, де щодня відкриваються нові організації та підприємства).

Перевагою такої бізнес-ідеї є простота її реалізації. Щоб втілити цю ідею в життя, не потрібно значний стартовий капітал. Досить знайти кошти на оренду офісу, реєстрацію ІП та виплату зарплати співробітникам.

Успішність подібного починання прямо залежить від якості консультаційних послуг, що надаються клієнтам.

Щоб у знову відкрилася фірми була хороша репутація, потрібно наймати на роботу тільки кваліфікованих і досвідчених юристів, які знаються на питаннях оподаткування.

У завдання консультанта буде входити пошук варіантів полегшення податкового навантаження підприємства або організації законними способами.

Якщо клієнт залишиться задоволеним наданими послугами, він порекомендує послуги фірми своїм знайомим.

Для залучення клієнтів потрібно використовувати рекламу в місцевих ЗМІ, на телебаченні або в громадському транспорті. Бажано, щоб у фірми був свій інтерактивний сайт, де б потенційні клієнти могли дізнатися всю цікаву для них інформацію.

Щоб подібний бізнес швидко вийшов на самоокупність, можна розширити спектр послуг, що надаються.

бізнес-ідея фірми по мінімізації податків

Наприклад, консультанти фірми зможуть надавати допомогу у вирішенні трудових спорів та конфліктів, що виникають між роботодавцем і працівниками того чи іншого підприємства.

Щоб фірма могла надавати подібні послуги, в її штаті повинен бути фахівець широкого профілю, який вирішує питання, що стосуються не тільки податкового, а й трудового права.

На початковому етапі розвитку подібного бізнесу не варто наймати на роботу більше двох консультантів.

Розширювати штат співробітників має сенс вже після того, як бізнес вийде на самоокупність. Як правило, це відбувається вже після півроку функціонування фірми, оскільки послуги з пошуку спрощених схем оподаткування користуються високим попитом.