У наш час найпопулярнішою галуззю бізнесу, що приносить непогані доходи, є сфера послуг.

Виходячи з цього, у досить великої кількості підприємців з’являються думки про відкриття салонів краси.

Втілити цю бізнес-ідею в життя так, щоб не спливли підводні камені, можна лише в тому випадку, якщо ви живете в маленькому місті.

Адже в мегаполісах у вас буде величезна конкуренція і щоб зробити затребуваним саме свій салон, вам доведеться докласти максимум зусиль і вкласти в нього чимало коштів.Так само Вам знадобиться система автоматизації процесів свого салону краси:  CRM для салону краси .

бізнес-ідея салону краси

Бізнес-ідея салону краси

1. Насамперед потрібно зрозуміти, як саме ви почнете бізнес: придбаєте вже діючий салон, методом франчайзингу або ж відкриєте салон з нуля .

При покупці вже працюючого закладу, ви будете відразу ж забезпечені клієнтами, адже салон вже відомий. Але вам потрібно буде повністю змінити внутрішній і зовнішній дизайн і, можливо, персонал. Це може обійтися дорожче, ніж відкриття нового салону. Та й займе багато часу і може зіпсувати нерви.

 

Франчайзинг має на увазі під собою роботу салону під уже розкрученим брендом, але доведеться дотримуватися певних правил, які є нормою для творців мережі. Якщо цього не робити — проблеми забезпечені.

Для відкриття власного салону потрібно буде виконати чимало роботи, але в підсумку у вас буде прекрасне заклад, побудоване за вашим індивідуальним перевагам і правилам.

2. Важливим фактором є рівень життя населення того району, в якому ви збираєтеся починати бізнес. Адже від платоспроможності клієнтів залежить ваш прибуток. Щоб це зрозуміти, необхідно оцінити розташування району, зовнішній вигляд будинків, марки машин під дворами. Зробивши відповідні висновки, можна розглядати рівень майбутнього салону.

3. Наступний крок полягає в оцінці конкуренції. Дізнайтеся, скільки і які салони знаходяться в обраному вами районі. Сьогодні рівень конкуренції дуже великий, тому біля вашого закладу в будь-який момент може виникнути ще пара салонів, що надають більш широкий перелік послуг. Вмійте аналізувати роботу інших закладів, обчислюйте їх плюси і мінуси. Постарайтеся чимось привернути клієнтів, зробіть в своєму салоні щось таке, чого немає в інших.

Запросіть на роботу таких майстрів, які прославлять ваш заклад далеко за межі району.Не забувайте, що найголовнішим козирем нового салону завжди є всілякі акції та знижки на послуги.

4. Далі потрібно буде визначитися з послугами, які ваш салон зможе надати жителям. Це можуть бути укладання, стрижки, зачіски, послуги візажистів, масажистів, манікюр, педикюр і ще безліч різноманітних процедур по догляду за тілом.

як відкрити салон краси

Дані послуги залучать безліч клієнтів, але пам’ятайте, що на певні процедури вам знадобиться технічне оснащення, яке коштує чималих грошей. Якщо ви не можете собі це дозволити, то ми не рекламуйте того, чого немає. Не можна обманювати клієнта.

5. Вигадайте історію салону: як він виник, що з ним пов’язано. Придумайте легенду про те, що салон відкритий в честь якоїсь події або людини. Назвою закладу варто приділити особливу увагу, адже саме по ньому у потенційного клієнта складається перше враження. Не робіть назву занадто довгим або незрозумілим — його повинні запам’ятати.

6. Складіть бізнес — план. Враховуйте прибуток і витрати, відповідно до цього купуйте потрібне обладнання. Чим більше оснащення буде в салоні, тим ширше стане спектр послуг, що надаються. Зробіть так, щоб всі наявні майстри могли обслуговувати кількох відвідувачів одночасно, а не чекали, поки звільнитися робоче місце.

Дотримуючись усіх правил, написані вище, ви зможете зробити свій салон самим популярним і затребуваним.