На сьогоднішній день, з огляду на високу популярність боксу, як виду спорту, надаючи послуги з проведення індивідуальних тренувань з боксу, не докладаючи до того великих зусиль, бізнес-ідея такого виду цілком реально призведе до отримання хороших доходів.

Зайнявся цим видом діяльності, ви можете істотно підняти свій фінансовий стан.Найбільше цей вид заробітку підходить для тих, хто сам захоплюється таким видом спорту, як бокс.

Заробіток на послуги з боксу

Поєднуючи з улюбленим заняттям ще й роботу, ви завжди будете відчувати радість, задоволення, адже займаючись улюбленою справою, ви до того будете отримувати прибуток. В цьому напрямку найкраще створювати бізнес тим людям, які тим чи іншим способом причетні до боксу, як до спорту, і мають про нього необхідні елементарні знання.

Надання послуг з боксу

Насамперед необхідно вирішити питання з вибором місця для проведення тренувань.Цей вид спорту дозволяє проводити тренування не тільки в приміщенні, але і навіть на вулиці, якщо того дозволяють погодні умови.

Більш перспективним цей вид діяльності буде, звичайно ж, при наявності нормального приміщення, з властивими в ньому необхідними для цього зручностями. Можливий варіант оренди приміщення, а можна також зайнятися будівництвом свого власного.

Якщо ви плануєте серйозно займатися цим видом бізнесу, то більш прийнятним буде варіант побудови, де будуть передбачені тренажерні зали, душові та інше.

 

Заробіток на послуги з боксу ідея бізнесу

Потрібні будуть також груші для відпрацювання ударів, мішки, і само собою ринг. Не рекомендується на спортивному інвентарі економити, оскільки для повноцінних тренувань, і тривалої дії спортивних снарядів, не підійде інвентар дешевий, з огляду на те, що тренуватися на них буде не одна людина, а значно більше.

Слід зазначити, що хороші спортсмени спортивний інвентар хорошої якості дуже високо цінують.

Бокс тайський або ж муай — тай

Серед інших виділяють вид боксу, який також підлягає індивідуальних тренувань — це муай — тай, або іншими словами тайський бокс, який вважається головним видом бойового мистецтва Таїланду.

Вдумавшись в сенс, слово «тай» позначає свободу на тайському мовою, саме тому цей стиль отримав назву вільного бою. І природно, що поєдинки цього виду проходять в умовах дуже жорстких.

Такий вид бойового мистецтва акцентується на техніці ударів, які застосовуються до поверхні всього тіла — від ніг до голови.

Завдаючи ударів, дозволяється використовувати ноги, руки, коліна та лікті. Захвати при цьому не часто застосовуються.

Різного виду холодна зброя теж застосовується при такому бою: ножі метальні, прості ножі, кинджали, і інші засоби, які заподіюють різані рани. Це мистецтво ведення бою набуло високої популярності в Таїланді, і великі кошти для його вдосконалення і процвітання виділяє уряд. Так само, цей вид спорту набув популярності і за межами Таїланду.

Заробіток на послуги з боксу ідея

Проводити тренування по цьому виду боксу може тільки досвідчений, спеціально навчений тренер. Не обійтися так само без нормального тренера для проведення тренувань звичайним боксом. Ніяк не можна упустити цей момент, адже для того, щоб добитися хорошого успіху, близько 80% буде залежати від роботи тренера.

Основні умови тренувань

Займаючись, діяльність з проведення тренувань з боксу, необхідно наступне:

  • приміщення, яке повинно відповідати відповідної площі. Кращим варіантом буде будівництво свого будинку, хоча на це потрібно буде витратити кругленьку суму в пару мільйонів;
  • необхідна наявність спеціальних груш і боксерських мішків, причому варто одночасно подбати про місце їх прикріплення. Без цього не варто починати тренування, так як вони не матимуть сенсу. Приблизно 20 тис. Руб. треба викласти за 20 груш;
  • необхідно також ринг, хоч один, щоб створити атмосферу справжнього бою, ціна якого становить від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • душова, для прийняття душу спортсменами після проведеного тренування.Наявність душової та роздягальні є одним з головних моментів у діяльності цього напрямку;
  • хороші тренера, для чого цілком підходять колишні боксери, або люди, які мають досвід в цьому виді спорту і легко можуть навчити і перевірити правильність відпрацювання навичок;
  • і нарешті, щоб по можливості більше людей знали про ваш спортзалі, необхідно помістити рекламу в різних можливих місцях: в інтернеті, в місцевій пресі, оголошеннями, розклеєними по місту, і особливо по району поблизу вашого спортзалу.

Їли взяти до уваги те, що бокс в сучасному світі дуже популярний не тільки як вид спорту, а так само, як один з багатьох способів єдиноборств, то буде дуже просто окупити всі свої вкладення, навіть якщо вони дуже немаленькі, протягом піврічної роботи спортзалу .

Кількість клієнтів буде постійним, так як навчитися боксу є багато бажаючих і дорослих і дітей. Дуже багато дівчат, які бокс воліють відвідинам фітнес — салонів. Так що аудиторія клієнтів дуже велика і різноманітна, і створивши всі необхідні для цього умови, ви обов’язково залишитеся задоволені.