Людям періодично необхідний відпочинок. Всякий вибирає заняття, яке подобається, і рибалка — одне з найбільш відомих способів проведення дозвілля.

Посидіти з вудкою на схилі річки або озера — що ще може так само розслабити після напруженої роботи? Окрім того, риболовля доступна фактично будь-якій людині в будь-який сезон року.Школа риболовлі як бізнес

Риболовля зовсім не нудна різновид відпочинку, так як можна підібрати найбільш підходящий метод — риболовлю на замерзлому ставку, енергійну риболовлю з яхти або тиху рибну ловлю на озері.

Розмова буде про таку ідею бізнесу , як відкриття школи рибалок.

Офіційно було підраховано, скільки любителів лову риби в Росії. Цифри можуть шокувати. Всього налічують 360 тис. Рибалок-професіоналів і приблизно 25 млн. Любителів.

Тільки осмислите ці цифри, і ви зрозумієте, що п’ята частина наших громадян проводить своє дозвілля на риболовлі, тобто всякий 5-й чоловік, який проживає в РФ, готовий провести власний вихідний в гонитві за уловом.

А скільки людей з цієї армії готові вдосконалювати свої знання та вміння рибалки? Тобто перспективи бізнесу на навчанні рибалок — величезні!

Школа риболовлі де організувати

Особливо просто відкрити власну школу рибалок тим, хто сам завзятий фанатик рибної ловлі. Тому що в такій справі є багато нюансів, і щоб бути рибалкою-професіоналом, потрібно володіти знаннями про те, як виловлюються різні різновиди риби з різними снастями — за допомогою спінінга, волосіні, гачків і т.п.

 

Рибна ловля для багатьох — захоплення, однак коли підійти до цієї справи відповідально, то з своєї пристрасті цілком можна організувати захоплюючий і прибутковий бізнес.

Як організувати школу рибного лову?

У момент відкриття школи риболовлі потрібно усвідомлювати, що цей навчальний заклад, таке ж, як і інші. Різниця тільки в тому, що тут всі навчальні матеріали служать розуміння науки риболовлі.

Вчителі школи будуть зобов’язані звичайного любителя рибної ловлі перетворити на справжнього профі.

Знаходимо водойму

Школа риболовлі знаходимо водойму

Щоб учні могли випробувати свої знання, отримані в риболовецькій школі, на практиці, потрібно знайти нормальний водойму, де водиться риба.

Тому що перше завдання — це привернути увагу учнів, треба дати їм зрозуміти, що вони дійсно щось можуть.

Хоча потрібно тверезо представляти можливості учнів і їх рівень майстерності — адже не впоравшись із завданням виловити величезну рибину, новенький цілком може втратити весь ентузіазм та інтерес.

Знаходимо будівлю

Школі знадобиться приміщення, де потрібно буде проводити заняття з теорії. При цьому платити великі гроші за будівництво або оренду в міському центрі не потрібно.

Тому що більшу частину часу учні будуть перебувати все ж на водоймах. У зв’язку з цим цілком можна обмежитися маленьким дешевим приміщенням в звичайній школі, наприклад.

Закуповуємо оснащення

Школа риболовлі закуповуємо оснащення

Може бути, якісь учні будуть приходити на заняття з власної оснащенням. Хоча подібні можливості можуть бути зовсім не у кожного. У зв’язку з цим до відкриття школи треба закупити все спорядження, яке може знадобитися.

Намагайтеся не помилитися — враховуйте кількість майбутніх учнів, проте пам’ятайте, що комплектів спорядження треба трохи більше.

Тому що на заняттях недосвідчені учні цілком можуть пошкодити або зовсім зіпсувати інструменти. У зв’язку з цим треба завжди мати запасні комплекти вудилищ і всього іншого.

Шукаємо викладачів

Коли ви самі повністю опануєте непростим мистецтвом лову риби і зберетеся відкривати маленьку школу або курси, то ви зможете самі здійснювати функції педагога. Однак якщо ви плануєте організувати досить велике навчальний заклад з багатьма ступенями підготовки, то потрібно шукати викладачів для проведення занять.

Розумно поділити навчальні матеріали на предмети. Учням і викладачам легше буде розбиратися в лекціях, коли вони будуть проводитися по предметно: ловля на спінінг, на мормишку, ловля донних риб, морська риболовля і т.д. Має сенс приділяти особливу увагу видам риби (рослиноїдні і хижі), тому що дуже багато з них вимагають особливого підходу при лові.

Шукаємо клієнтів

Школа риболовлі шукаємо викладачів

Пошук і залучення клієнтів — це, по суті, перший і найважливіший, але і найскладніший етап, але це головне. Потрібно використовувати всю доступну рекламу в засобах масової інформації.

Якщо ви самі не в змозі створити рекламу, то краще звернутися в спеціальне агентство.Чудовий метод заявити про себе — використання Інтернету.

Зробіть власний веб-сайт або хоча б своє співтовариство в соціальних мережах.Друкуйте анонси цікавих лекцій та нових статей про лов риби, рекламуючи таким способом свої курси по рибальству.