У маленькому місті знайти ідею для бізнесу іноді буває неймовірно важко, вона ж повинна бути як мінімум універсальної.

Навіть ті ідеї, які ми зараз постараємося вам привести, не спрацюють в кожному місті. У той же час після прочитання цієї статті ви не залишитеся без покажчика, ті ідеї, які тут викладаються, зможуть наштовхнути вас на нові думки і креативні ідеї.

Скориставшись знаннями, отриманими у нас, ви зможете почати свій бізнес в маленькому містечку.Пам’ятайте, що більше всіх, прибуток приносять саме нові ідеї, а не заїжджені і старі.

Унікальність вашої місцевості

Місцеві фотографії.

Красиві види маленького міста як ідея для бізнесу

Почніть свій бізнес з того що сфотографувавши найкрасивіші види маленького міста, ви створите плакати, листівки, магнітики, календарі та інше з тим же зображенням .

Головними клієнтами стануть якраз туристи, вперше побувавши у вас.

До числа відвідувачів міста можна сміливо віднести як вищевказаних туристів, так і тих, хто просто приїхав провідати своїх родичів або ті, хто випадково опинився проїздом у місті, в загальному клієнтом може стати майже кожен.

місцеві прикраси

Якщо створювати і продавати прикраси, які будуть тісно пов’язані з історією вашого міста, то можна почати з підвісок особливої форми, сережок, які будуть нагадувати власнику ваше місто або ж будуть зроблені з каменю, який виробляють тільки у вас.

Крім того можна робити і брелоки на ключі, які дуже часто користуються популярністю. Загалом, тут потрібно проявити кмітливість і трішки фантазії.

Але якщо у вас немає стартового капіталу — то можете спробувати викупити обрані товари у виробників вашого міста і повністю зосередитися на продажу товару.

Календарі та листівки з фото клієнта.

Щоб додати ще більше креативу, можна взяти першу ідею і запропонувати своїм клієнтам календарі та листівки повністю персоналізовані, де вони ж будуть красуватися на тлі найвідоміших визначних пам’яток міста .

Для цього вам знадобитися всього лише фотоапарат, принтер і комп’ютер. За допомогою всього цього устаткування, ви вже через перші 15 хвилин зможете віддати клієнту його набір листівок або ж календар.

Продукти харчування

«Звичайні» продукти — екологічно чисті.

Продукти харчування ідея для бізнесу

У великих і маленьких містах на даний момент є дуже великий попит на овочі і фрукти прямо з грядки, на сир і сметану з села. Тому як такі продукти не купити в звичайних супермаркетах.

 

Коштують вони, як правило, досить дорого і продаються в спеціально відведених для цього магазинах.Налагодивши контакти з цими магазинами, можна сміливо почати поставляти їм продукцію.

«Незвичайні» продукти — ягоди, гриби

Озирніться навколо і знайдіть саме ті дари природи, якими дуже багата ваша місцевість. Найкращий бізнес ви зможете зробити на тому, що будете скуповувати у жителів усіх найближчих сіл гриби і ягоди, а після перепродувати їх в місті.

Крім того можна заготовлювати різні товари / продукти. Для прикладу в великих і маленьких містах, як правило, дуже складно купити сушену м’яту — чим погана ідея для міні містечка?

Головне що виробляти цю сушену м’яту дуже просто, та й зберігати її не складе особливих труднощів.Головне що вам потрібно буде зробити, так це налагодити безперебійний процес виробництва, а після чого знайти канали для майбутнього збуту продукції — для прикладу це можуть бути продовольчі магазини в місті.

Вашими клієнтами можуть бути не тільки звичайні мережі магазинів, а й ресторани. Продаж їм дуже рідкісних інгредієнтів — свій окремий бізнес, який користується популярністю в даний час.

Але якщо ви не стали вирощувати свою продукцію власними силами (як наприклад, у випадку з м’ятою), а вирішили все ж перекуповувати у жителів сіл і оплачувати їм за кожен кілограм, то дуже уважно поставтеся до конкуренції.

Адже люди не такі примітивні, якщо дізнаються, що хтось зможе заплатити за їхню продукцію більше, тут же побіжать до нього.

Особисті професійні навички

Особисті професійні навички

Не в якому разі не можна забувати про свої професійні навички. Чи вмієте ви самостійно надавати послуги і брати за них гроші ?!

До такого роду послуг можна віднести юридичні, бухгалтерські послуги, різного роду ремонт і тому подібні .

Вивчивши місцевий ринок, ви відразу ж зрозумієте, чи є сенс в тому, щоб реалізовувати такого роду послуги.

Проходження за конкурентами

Проходження за конкурентами

Дуже часто в маленьких містах буває ситуація, коли відразу кілька фірм з одним і тим же напрямом, працюють дуже навіть успішно.

Є відразу дві цікаві можливості, щоб почати свою власну справу, скориставшись цією ситуацією.

По-перше, ви можете обрати такий же шлях, як і вся «натовп» підприємців, давно вже працюють у вашій сфері. А по-друге у вас є можливість обслуговувати цю «натовп».

Вступаємо в такий же бізнес, як і всі інші.

Не рідко буває, що якщо на ринку вистачає місце для десяти фірм однієї спрямованості, то завжди знайдеться місце і для одинадцятої. Але далеко не завжди прибутковість вашої галузі можна вимірювати тим, скільки є підприємств, які працюють на ній.

Цілком реально, що кожна з них б’ється за виживання і весь час перебувати на межі своєї рентабельності. Тому перед початком радимо дуже конструктивно і детально підійти до питання проходження за натовпом.

А давайте обслуговувати «натовп».

Ви в курсі кому більше всіх вдалося заробити на золотій лихоманці 1850-х років в Сполучених Штатах Америки?

Далеко не ці шукачі золота, а самі компанії, які в цей же час забезпечували всіх одягом, їжею і спорядженням. Під час інтернет буму, лише деякі інтернет-підприємці змогли досягти великих результатів.

Але в той же час дуже добре заробили компанії, які зуміли обслужити цю галузь — ті які розробляли дизайн для веб-сайтів, займалися адміністрацією серверів або ж виготовляли обладнання.

Якщо ваше місто має якусь дуже розвинену сферу бізнесу, то створіть тут фірму, яка зможе обслуговувати цей бізнес. До єдиним недоліків можна віднести те, що у випадку падіння даної галузі, ви почнете зливатися разом з нею.

Продаж б / у автомобілів

Продаж автомобілів вживаних

У маленьких містах, як правило, вибір старих автомобілів буває обмеженим або взагалі його немає. Так що відкривати бізнес, який зможе вирішити цю проблему — можна і навіть потрібно.

При старті у вас буде два варіанти, один з яких — почати з того що ви будете купувати автомобілі найпопулярніших і добре реалізованих марок з майбутнім продажем, а другий варіант — привозити автомобілі на замовлення з більших міст.

Самі розумієте, що перший варіант набагато простіше в своїй реалізації, та й ризиків тут в рази менше.

Але ось другий варіант більш складний, тому що вам спочатку знадобляться хороші інвестиції для покупки машин, але найголовніше що потрібно мати певні знання в області авто ринку і самих машин.

Але ви завжди можете почати свій бізнес з однієї єдиної машини і поступово крок за кроком збільшувати обороти.

Торгове представництво

торгові представники

Дуже багато новоспечених фірм хочуть реалізовувати свій продукт в максимально великій кількості міст. Саме для цього їм потрібні так звані торгові представники.

Ставши таким представником в одній з декількох компаній або відразу в деяких ви отримаєте права на ексклюзивний продаж продукції від вашого партнера на території вашого регіону.

Якщо ви будете працювати по передоплаті і доставляти кінцевий товар під замовлення, то таким чином ви істотно зменшите свій стартовий інвестиційний капітал, який потрібен буде в випадки реалізації вашої ідеї.

Крім того ви зможете заощадити на складі, але в той же момент дуже сильно зросте час доставки, що іноді може відлякати потенційного клієнта.