Ніякої свято не може відбутися без подарунків, несподіванок і сюрпризів. А якщо вам вдалося вгадати і подарувати несподіваний подарунок, то це принесе його власнику подвійне задоволення. Але не завжди вдається вибрати щось запам’ятовує, оригінальне і несподіване. Дуже часто нас сковує то матеріальна сторона, то відсутність вибору. Багато креативні подарунки вже давно стали вельми традиційними.

Агентство креативних подарков2

Але не завжди є потреба дарувати щось матеріальне. Ви можете відзначитися і подарувати найнесподіваніше і непередбачувана подія або дія.

Завжди можна організувати вечерю в якому щось не стандартному місці, або ж зробити незаплановану стрибок з літака. Також можна купити квиток на концерт улюбленого виконавця. Такі подарунки залежать лише від того як сильно розвинена ваша фантазія або які ваші фінансові можливості. Якщо ви з легкістю можете продовжити цей список, то вам варто задуматися про створення свого неповторного бізнесу.

нестандартне агентство

 

Відмінною ідеєю бізнесу може стати створення не зовсім стандартного агентства, яке буде займатися підбором і організацією креативних подарунків. У таке агентство будуть звертатися не тільки друзі та родичі винуватця торжества, але і сам іменинник. Адже дуже часто люди хочуть зробити подарунки самі собі. Але перш ніж почати такий бізнес необхідно чітко продумати якийсь перелік пропозицій, які буде надавати ваше агентство.

Ви повинні надавати такі послуги, які будуть одночасно приносити і задоволення, і здивування клієнтам.Також необхідно врахувати різницю темпераментів, захоплень і можливостей потенційних клієнтів.Тому перш ніж складати список таких послуг вам необхідно зробити опитування серед своїх родичів і друзів і дізнатися їх переваги. Даним чином ви охопите досить широкий діапазон переваг і не будете орієнтуватися лише на одну особу.

Ви можете запропонувати такі послуги як дайвінг, походи в театр або оперу, польоти на повітряних кулях, величезний велосипедний тур, кінна прогулянка, кемпінг, похід в гори і так далі.

Необхідно пам’ятати що кожна з таких ідей це свого роду бізнес, і для того що б реалізувати її знадобляться непрості зусилля. Вам необхідно дізнатися все розцінки, і які саме послуги можна знайти в вашому або ж сусідньому місті. Ваш замовник повинен знати реальну суму за його примхи.

Крім цього сам буде необхідно ще заздалегідь домовитися з представниками тих послуг і сервісів, які ви будете рекламувати. Також не забудьте врахувати і свій відсоток прибутку за кожного клієнта, якого ви приведете за допомогою свого агентства. Ваш перелік подарунків повинен складатися з мінімум 25 варіантів найрізноманітніших послуг, і вони повинні бути в різній ціновій політиці. Завдяки такому вибору замовник зможе вирішити чого саме він хоче і чи можливий повернеться до вас ще раз.

Агентство креативних подарунків

Що стосується персоналу, то перший час він вам не знадобиться, адже ви зможете і самі організовувати всі замовлення. Також не обов’язково орендувати офіс. Ви зможете приїжджати до замовників додому або ж приймати їх у себе. Єдине що вам необхідно зробити так це оформиться як приватний підприємець. А далі ви можете бути посередником між замовником і тими, хто буде надавати різноманітні послуги. Але в цій справі не обійтися без комунікабельності та організаторських здібностей.

Перед тим як обговорювати з замовником захід ви повинні врахувати і проговорити всі деталі, адже люди буваю різні. І те, що для вас буде дрібницею, для нього може стати принциповою справою.Головна мета вашого бізнесу — задоволеність клієнта його подарунком. А задоволений, повинен бути той, кому адресується такий сюрприз. Для того що б врахувати всі особливості характеру і необхідно уточнювати всі дрібниці.

Перш ніж ви все ж почнете цей бізнес, вам необхідна хоча б мінімальна реклама. Наприклад, можна створити свій сайт з фотографіями і переліком послуг. Також можна замовити текст для опису ваших послуг у копірайтера. Можна дати рекламу в місцеві газети в розділі послуги, а також роздавати листівки в місцях, де найбільше скупчення людей.