Однак, такий вид послуги, як готель для рослин — унікальна ідея, мало реалізована і досить перспективна.

Адже багато людей, вирушаючи у відпустку на два тижні, не знають, як вчинити з поливом кімнатних рослин.

бізнес-ідея відкриття квіткового готелю

Є різновиди домашніх рослин, добре переносять період вимушеної посухи, але деяким видам квітів необхідний щоденний догляд і увагу.

Зараз ті, хто їде у відпустку, звертаються з проханням поливати квіти до своїх родичів і друзів .

Але це може бути не завжди зручно. Або просто нема до кого звернутися.

Ще дуже важливим моментом при зверненні до чужих людей є той факт, що вони можуть просто на просто у вирі своїх життєвих подій забути про полив Ваших квітів. А, наприклад, у орхідей таке зневажливе ставлення може закінчитися загибеллю рослин.

Бізнес на відкритті готелю для рослин

бізнес з відкриття готелю для рослин

Тому, оптимальним виходом із ситуації, що проблеми може служити звернення до готелю для рослин, де висококваліфіковані фахівці професійно подбають про Ваших домашніх кольорах .

Ви ж в цей час без зайвих хвилювань зможете плідно відпочити самі.

Як організувати бізнес на відкритті готелю для рослин

Організація готелю для рослин по аналогії з готелем для домашніх тварин є прекрасною ідеєю для нового бізнесу .

Для організації даного бізнес — рішення у Вашому місті в обов’язковому порядку необхідні спеціальні знання по догляду за всіма видами кімнатних квітів.

Теоретичних знань недостатньо, потрібен практичний досвід. Варто відзначити, зовсім неважливо, звідки отримані знання, тобто Ви можете бути не професіоналом, але великим любителем.

 

Квіти в Ваших руках повинні відчувати турботу і увагу.

Професіонал просто зобов’язаний розбиратися у всіх тонкощах догляду за домашніми рослинами: види добрив; режими поливання; особливості бажаних кліматичних умов; методи боротьби з шкідниками;багато інших нюансів роботи квітникаря-садівника .

З особистих якостей у майбутнього власника готелю для рослин має бути присутня любов до всіх видів рослин і задоволення при догляді за ними.

Стартовий капітал для готелю рослин

Стартовий капітал для відкриття готелю рослин

Наявність стартового капіталу для відкриття нового виду бізнесу може бути мінімальним .

При відсутності коштів на оренду приміщення для готелю, її можна на перших порах розмістити в своїй квартирі або на дачі.

Необхідна мінімальна обладнання — це лампи денного світла, призначені для догляду за світлолюбними постояльцями, і зволожувачі повітря рослинам, які люблять підвищену вологість.

Загальна сума витрат для відкриття готелю для квітів може скласти приблизно тисячу доларів .

Незначний стартовий капітал робить цю бізнес — ідею вельми привабливим капіталовкладенням.Частина витрат на відкриття необхідно направити на рекламну діяльність нової квіткової готелю.

Основними споживачами послуги будуть власники різних кімнатних квітів і рослин, які не в змозі якийсь час самостійно за ними доглядати.

Щоб відкрити новий бізнес, для початку необхідно переконатися, чи вистачить Вам наявних знань і досвіду по догляду за домашніми рослинами. Адже серед них дуже багато вельми вибагливих товаришів.

Далі слід організація простору. Багато полиць для квітів потрібно обладнати таким чином, щоб кожному виду рослини знайшлося оптимальне місце розміщення.

Встановлюємо зволожувачі повітря, підключаємо денне освітлення. Потрібно заздалегідь подбати про все необхідному інвентарі для догляду за квітами.

Визначаємо ціни на послуги квіткової готелі

Визначення цін на послуги квіткової готелі

Наступним етапом організації готелю для рослин повинна бути розробка цінової політики.

При визначенні вартості «проживання» однієї рослини необхідно ретельно обміркувати критерії, що впливають на ціну послуги.

Це може бути вид рослини, наприклад. Чим прихотливее домашнє рослина, тим дорожче догляд за ним.Можна продумати залежність ціни на послугу від діаметра горщика рослини. Адже чим він більший, тим більше просторове місце йому необхідно для нормального розміщення.

До основного виду діяльності з обслуговування квітів в готелі можна додати додаткові послуги. Це може бути пересадка рослин, їх лікування, полив різними добривами.

Багатьом квітникарям-любителям може знадобитися візит професіонала додому, щоб проконсультувати в догляді за їх домашніми рослинами або наданні допомоги в пересадці або боротьбі зі шкідниками .

Проведення рекламної акції слід приділити достатню увагу. Реклама двигун торгівлі. Це загальновідомий факт, яким не варто нехтувати.

Якісно оформлений свій сайт в глобальній мережі, посилання на нього з багатьох міських форумів і спеціалізованих сторінок можна додати нові коло цільової аудиторії в рази.

Крім інтернет-реклами можна зайнятися розповсюдженням рекламних листівок по поштових скриньках в багатоквартирних будинках. Чим більше людей дізнаються про відкриття квіткової готелю, тим вдалішим буде Ваш бізнес.

Вирощування і продаж живих квітів

вирощування і продаж живих квітів як бізнес

Мало кому не подобаються живі кімнатні квіти. Вирощування кімнатних рослин і подальша їх продаж — дуже вигідне і разом з тим дійсно цікаве заняття.

Вклавшись в придбання земельної суміші, пластикових горщиків і придбання декількох живців рослин Ви вже через кілька місяців можете налагодити співпрацю з квітковими магазинами в місті або самостійно продавати кімнатні рослини через Інтернет або за допомогою оголошень.

Для розведення кімнатних фіалок або екзотичних кактусів не потрібно багато місця, та й рослини дуже невибагливі.

Звичайно, є і більш дорогі фікуси і пальми, але і більш вибагливі в утриманні, проте — якщо у Вас є бажання і інтерес до цього заняття, то головне — почати.

Кімнатні рослини завжди забезпечать Вам стабільний дохід .